Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha Audival járok majd egyetemr...

Ha Audival járok majd egyetemre és Macbookot használok ki leszek közösítve?

Figyelt kérdés
Vigyek nokiát? És metrózzak?
2013. jún. 29. 04:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ki leszel közösítve. Hiszen ha AUDI-ra telik, meg MacBook-ra akkor neked nem kell tovább tanulnod és elvenned egy szegényebb ember elől az egyetemi széket :D
2013. jún. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez kiderül, már pedig ki fog, akkor időven tuti nem fejezed be a sulit... A tanárok szeretnek buktatni, ha meg irígyek akkor ez hatványozódik is!! A macbook önmagában nem gáz
2013. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, már eleve nem hívnak magukkal sehova, mert ha esetleg ők innának egy pohár sört, akármit, te úgy is kihúzod magad alóla, stb. stb. vagyis nem leszel közéjükvaló.

Öltözködésedről, egyéb tárgyaidról úgyis látni fogják, hogy egy módosabb fajta vagy, sok esetben az is eléggé irritálja az embereket, különösen, amelyik pedig az az irígy-fajta.

2013. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a népszerűség titka. Még azt fogják hinni, hogy felvágsz apuci pénzével, és még esetleg igazuk is lesz. Kiközösíteni az iskolában szokás, de a társaságodat nem a jó emberek fogják keresni.
2013. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális vagy akkor nem. Nem kell keménykedni a kocsival meg a gépeddel sem, legyél olyan mint a többi. Ne szállj el magadtól ez a lényeg. Nekem van egy ismerősöm eléggé gazdagok hatalmas házuk van és rengeteg pénze. Mégis mikor eljött hozzánk nem azt mondta higy jaj milyen gagyi tvd van hanem mondjuk hogy á tök jó ez a virág az asztalon meg ilyesmik.
2013. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én busszal jártam, csak azzal meg nehéz parkolni meg forogni. A szemét trolival járó csoporttársam meg összekarcolta a buszom oldalát.

Nokiás dobozra szükséged lesz a vizsgákhoz.

2013. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van, járj Audival és használd a Macbookod, csak ha nem a saját pénzedből vetted, hanem a módos apuci-anyuci állta neked, akkor ne vágj fel vele (akkor sem, ha te vetted saját pénzből). Legyél normális, ne járj 2 méterrel a föld felett a kocsid és a géped miatt, mert ettől se több, se jobb nem leszel, és baromi sz*r életed lesz, hogy míg mások jól elvannak, buliznak, neked csak az Audid és a Macbookod marad.
2013. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hacsak nem mutogatod direkt, és folyton arról beszélsz, hogy milyen dolgokat engedhetsz meg magadnak.
2013. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól még nem leszel kiközösítve, ha Audi-val jársz, és Macbook-ot használsz, csak legyél normális, keresd a normálisnak tűnő emberek társaságát, vágódj be náluk, legyél olyan, mint ők, és ne vágj fel semmivel. Csak legyél olyan, mint ők. Egyébként is az egyetem nem olyan, mint a közép-általános iskola.
2013. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért közösítenek ki hogy mid van, hanem hogy hogyan viselkedsz. Én pl. egy az egyben a TE ellenkeződ voltam mikor az orvosikra felvettek. Mindenki tök gazdag, meg saját lakás, autó, volt olyan csoporttársam aki fizetősként került be, és oda nem 2-3 száz ezer a féléves tandíj. Én attól rettegtem, hogy azért leszek kiközösítve mert csóró vagyok. De nem sírtam és sajnáltattam magam, meg nem hangoztattam, hogy még egy diákbérletre sincs pénzem, és még az antikváriumi könyvekre is hónapokat gyűjtögettem. Ugyanúgy elmész velük bulizni (addig kibírod, hogy nem 50-szer drágább italokat rendelsz amíg velük vagy), ugyanúgy kölcsönadod a jegyzeted, ugyanúgy egy lyukas órában leültök beszélgetni, ugyanúgy beírod a másikat ha nincs ott és megy körbe a névsoros papír, stb. És ha bárkinek is lett volna előítélete feléd, akkor kellemesen fog benned csalódni. Ahogy valaki előttem is írta, hasonlót tapasztaltam már én is.

Egyszer egyik osztálytársam (még középsuliban) átjött hogy elkérje a házit. Egy 20 millás kocsival jött (mert hát megtehetik), és majd leégett a bőr a képemről amikor behívtam magunkhoz ahol minden kicsi és régi. (nekik a nappalijuk nagyobb mint nekünk az egész lakás).

De tök normálisan viselkedett, nem finnyáskodott, nem látszott rajta hogy vágná a pofákat, és utána sem változott meg a viselkedése velem szemben, hogy látta milyen csórók vagyunk.

2013. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!