Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen vannak...

Melyik egyetemen vannak normális lányok? Nem azokra gondolok, akik lenéznek mindenkit, hanem akik átlagosak és érzelmilek nem égtek ki? Corvinuson nem sok normálisat találtam.

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha egyetemistaként akarok válaszolni akkor azt mondom h a corvinus egy sz*r. De nem azért mert állításod szerint nem normálisak ott a lányok, hanem alapból sz*r! :D

De nem is igazán értem h ennek mi köze van az iskolához? Mindenhol vannak normális és nem normális emberek. De biztos hallottál már legendákat arról h vannak karok ahol alig vannak csajok, szóval te legalább látsz lányokat. Gondolom ez totál hidegen hagy...... Na csá!

2013. júl. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 HePe ***** válasza:

Első legyen a szakmaiság, persze szerintem is fontos a közösség, hiszen aki egy suliban csoporttárs, az a munkaerőpiacon segítőkész kollega lehet, ami sokszor "jól" jöhet!

mondjuk a zskf-en szerintem sok a normális csaj, és persze csinosak is, de ez nem húspiac:) ne feledd, szóval ne ezalapján ítélj meg egy sulit!

2014. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!