Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még egyáltalán olyan...

Van még egyáltalán olyan iskola (okj) ami jó, nem vágnak át, és nem fizettetnek ki veled egy rakás pénzt fölöslegesen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és kétségbe vagyok esve, hogy hova menjek, mert egyetemre/fősulira kb esélytelen, hogy felvegyenek, vagy ha fel is vesznek megfizethetetlen, mármint az ami engem tényleg érdekelne is. nézegettem okj-s képzéseket, iskolákat és nagyon sok helyről írják azt, hogy oda ne menjen az ember mert nem jók a tanárok, le kell fizetni őket, vagy sok a rejtett költség. hozzáteszem engem a média érdekel, a fotózás és az utómunkálatok. nagyon örülnék ha valaki tudnak nekem segíteni... ha ér valamit a képzés még ki is fizetjük, csak tényleg legyen értelme. köszönöm!

2013. jún. 30. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
minden allamilag tamogatott okj kepzes ingyenes, ha meg nincs ilyen szakmad. ahova en szeretnek menni ott van lehetoseg tanulni divatfotozast ha az erdekel :)
2013. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!