Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi tételek minden...

Az érettségi tételek minden évben változnak?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és a töri tanárnő adott az idei anyagból érettségi tételeket kidolgozni. Ezt csak azért tette,hogy ne unatkozzunk na nyáron vagy 3 év múlva is ezek lesznek?
2013. jún. 30. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván azért adta ki feladatnak, mert majd ezek lesznek 12. évvégén.
2013. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg van adva, hogy bizonyos százaléknyit kell változtatni rajta, de általában nagy az átfedés, illetve ciklusos is tud lenni.


Pl.: Nővérem 4 éve érettségizett és én megkaptam az összes tételét a mostani érettségire. Töriből ugyanaz volt a tanárunk, közepen az ő 20 tételéből mindegyik benne volt az én 24-ben. Matekból mindketten emelteztünk és lényegiben ugyanazok voltak a tételek, csak nekem 25 volt, neki meg 24 (nála 2 tétel egybe volt).


Szóval bőven lehet, hogy 1) nektek ugyanezek lesznek már vagy 2) ezek alkotják azt a magot, amit soha nem változtatt. Persze benne van, hogy kicsesz veletek, ha épp olyan a tanár, de nem hiszem.

2013. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg részben ezek lesznek a rendes érettségin is. :)

Elküldenéd nekem esetleg? Szívesen megnézném, mennyi az átfedés az érettségi meg a ti tételeitek között.

2013. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!