Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételibe tud. Tok segí. Teni?

Felvételibe tud. Tok segí. Teni?

Figyelt kérdés
Én jelenleg papír alapon jelentkeztem a egyetemekre. Az lenne a kérdésem hogy a bizonyítványt és az érettségit papír alapon be lehet küldeni vagy azt csak elektronikusan lehet? (mert a e-felvételin vannak ilyen feltöltéses kukacok , de nem értem nagyon azokat , mert ott a bizonyítványomat , már nem kérik holott a 12.eset még be se adtam ....csak a bizonyítványt kéri..sőt még azt is írj hogy a középiskolás bizonyítványom is el van utasítva amit beküldtem levélben , Indoklásnak pedig az van odaírva hogy : A másolatról hiányzik a dokumentum egy része. Kérjük, hogy nyújtsa be ezt újra, hiánytalanul. )...Pedig a 11. -es évvégi bizonyítványomat beküldtem rendesen mind oldalát ...VALAKI TUDNA EZEKBEN SEGÍTENI?

2013. júl. 1. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor jobban jársz, ha szépen beszkenneled/lefotózod fényképezővel és feltöltöd, ha már a 11. osztályost sem fogadták el. Így nagyobb esélyed van, hogy időben megtudod, hogy hibás a feltöltésed.

Egyébként elküldhetnéd levélben is, de nincs sok értelme. A 11-12. osztályost is egy helyre, a középiskolai bizonyítvány ponthoz kell feltölteni.

2013. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszike... postán jobban szeretem ezeket a dolgokat
2013. júl. 1. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem bízom a magyar postában, főleg ilyen fontos dokumentumokat nem bíznék rájuk.
2013. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan küldjed be postán, ha azt jobban szereted, úgy is be lehet küldeni. Csak az a lényeg, hogy a másolatok hátuljára írd rá a 12 jegyű felvételi azonosítódat, és mindenképpen ajánlottan add fel.
2013. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben ..köszönöm szépen
2013. júl. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!