Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gazdálkodás...

Szerintetek gazdálkodás menedzsmentet a BGFen vagy A BGFen érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom eldönteni, a BKFen még plusz nyelvet is lehetne tanulni meg minden... nekem őszintén szólva jobban bejön arculatra meg a "szolgáltatásait" tekintve a BKF, de a BGFről meg azt halottam, hogy sokkal jobb... Szerintetek?

2013. júl. 6. 16:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
BGF vagy BKF? elrontottam a főkérdést :D
2013. júl. 6. 16:44
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a szak mindenhol egy nagy $H1+!
2013. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy $H1+?
2013. júl. 6. 19:24
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Tökmindegy hol tanulod, mert mindkettőn büfé.
2013. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Esetleg van itt olyan aki tud valami értelmes nyelven??

Mert se ezt a $H1+ se a büfé kifejezést nem tudom értelmezni, úgyhogy ha elmagyaráznátok megköszönném...

2013. júl. 7. 00:22
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

$HI+=Shit=Sz@r.


A büfészak egy olyan szak, aminek az elvégzése után nem tudsz elhelyezkedni, max egy büfében.

2013. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
BKF-et felejtsd el, ott minden szak arra jó, hogyha van ismerősöd valahol akkor berakjon valahova, mert van papírod. Önerőből sehol se tudsz elhelyezkedni egyik szakkal se, nem véletlenül jár oda modellek, hostessek és anyuci apuci csemetéi... BGFen elég erős csúsztatás, hogy a gazdmen szak büfé szak lenne (mondom ezt úgy hogy PSZF-en pénzügy számvitelt tanulok) ugyanis a Statisztikus- elemző szakirány nem piskóta, és elég kelendő. De a lényeg, mindenképp BGF.
2013. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a BKF-re jártam, és egyáltalán nem arról szólt, amit írt egy fentebbi válaszoló... Ez egy közgazdász képzés, tehát az alaptárgyak mindkét suliban elég hasonlóak, és igenis el lehet hasalni, ha nem készül az ember, szóval egyáltalán nem adják könnyen a diplomát, és ha fektet bele kellő energiát az ember, akkor el tud helyezkedni vele.

Próbáld meg esetleg a választható szakirányok szempontjából nézni a két sulit, hogy melyik jön be jobban.

[link]

De az szerintem mindenképpen pozitív, amit Te is írtál, hogy a BKF-en benne van a nyelvoktatás is a tandíjban, sőt tréningek is, amik azért elég sok pluszt adnak az elhelyezkedéshez (is). Emellett elég jók a gyakorlati lehetőségek, van Karrier Centrumuk, akik segítik a hallgatókat meghát én hazabeszélek, mivel odajártam, de a légkör is nagyon jó :).

2013. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze.Egy bkf-es nem fogja szidni a saját iskoláját...
2013. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nemtom ebben mi a büfészak. Nálunk a BGF-en pl. szakirányos tárgyaktól eltekintve ugyanaz, mint a pénzügy-számvitel és több olyan embert is ismerek, aki ezzel a szakkal pl. PwC-nél vagy a KPMG-nél dolgozik, vagy olyan is aki egy amerikai székhelyű cégnél kontrollerkedik nettó 300 kezdőfizuval. És igen én is azt tudom mondani, mint az egyik előttem szólóm ha büfészak akk ugorj neki BGF-en stat-elemző szakiránnyal, amivel kb. akármikor mehetsz a KSH-ba gyakorlatra és ha emberre van szükségük akk hosszútávra is.

Sztem ha e kettő között gondolkodsz, akkor BGF-et válaszd, ha kérvényezed sztem itt is fellehet venni még egy nyelvet ha nagyon akarod plusz a nyelvtanárok jófejek és lehet fel se kell venned még egy nyelvet, hanem csak úgy bejárhatsz. Ja, a 2 suli közötti különbséget az is jól szemlélteti, h pl. a BKF-en a "valóvilág" Alekosz tart előadást, BGF-en meg Csernus és Krizsán tart közöset.

2013. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!