Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gazdálkodás és...

Szerintetek gazdálkodás és menedzsmentet magyarul vagy angolul érdemesebb tanulni? Aki ilyen szakra jár tudna mondani tapasztalatot?

Figyelt kérdés
köszi

2013. jún. 26. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy suliban van mindkettő, akkor érdemes mindegyike bejelölnöd, hogy valamelyikre biztosan bekerülj, de én mindenképpen az angolt ajánlanám, hiszen azzal nemzetközi viszonylatban sokkal többet tudsz kezdeni, és olyan magabiztos nyelvtudásod lesz szakmai tekintetben is, ami mindig jól jön.
2013. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pont ez az, hogy nem egy suliban van megjelölve és már csak sorrend módosítás miatt kérdezem...

pont sikerült úgy megjelölnöm, hogy egy gyengébb suliban jelöltem meg angolul, egy erősebb suliban meg csak magyarul, de ugye új helyet hozzáadni már nem lehet csak sorrendet módosítani... konkrétan a BKF-ről meg a BGF-ről van szó és BKFről sok jót nem hallottam...

2013. júl. 2. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát,szerintem válaszz valami más szakmát,mert ezzel rá fogsz faragni.Hali!
2013. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közgazdász diplomával ráfaragni?? Főleg ha úgy döntök, hogy angolul tanulom? nem hiszem...
2013. júl. 6. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

:DDD

Ok.

2013. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom tapasztalt vagy ilyen téren...
2013. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
anyukám is közgazdász és van munkája onnantól, hogy lediplomázott...
2013. júl. 6. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha könyvelő vagy pénzügyes akkor lehet.De a gm-et nem ajánlom.Amúgy mindenkinek egyéni szoc. prob.,hogy apuci tudja alá lökni a zs-t vagy megismerkedik az afsz irodáival...
2013. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!