Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki jövöre...

Van itt olyan aki jövöre felvételizik kisképzőbe? Előkészítővel hogy áll?

Figyelt kérdés
én grafikára szeretnék nagypn bekerülni 13/F

2013. júl. 7. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg fogok oda felvételizni. De nekem a grafika egy álom, lehetetlennek tartom, hogy oda kerüljek be. De azért majd azt is bejelölöm. :)

Előkészítőre nem jártam, jövőre meg már ugye késő, szóval arról lemaradtam. De azt írták, hogy így is lehet esélyem, szóval reménykedek. :)

14/l

2013. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
van esélyed ne aggódj én se jártam előkészítőre mégis bent vagyok. :) grafika felejtős hacsak nem úgy rajzolsz h kiugrik a lapról.. minden szakot jelöljetek be mert átlehet felvételizni szakokra! a lényeg h bekerüljetek, az mindegy milyen szakon! sokan ott ba.szák el h csak 2 szakot jelölnek be..
2013. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és amúgy grafikával lófa.zt sem érsz mert annyi grafikus van mint égen a csillag..arra jó h ne unatkozz..
2013. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én ha tudom hogy mit szeretnék csinálni akkor a kerámia(pl) szakot nem fogom bejelölni mert nem vonzz. az elsőn biztos a grafika lesz utána még a mozgókép szak és a festészet.
2013. júl. 8. 11:17
 5/12 anonim válasza:
mindenképpen járj előkészítőre,a félévben, nagyon fontos,mert akkor felvételinél már ismernek,ha a tanár megszeret tud tolni ,és rajzilag is sokat segít. természetesen a grafikán kívül,még sok szakot jelöljj be
2013. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akk ne nagyon számíts rá h felvesznek ha csak 4-5 szakot jelölsz be...és az is sokat számít ha mindegyiket bejelölöd... de igazad van.. te nem vagy bent, én viszont igen..
2013. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"annyi grafikus van mint égen a csillag..arra jó h ne unatkozz.."


Te komolyan a Kisképzőbe jársz? És ilyeneket írsz?

Elárulom, mindenből annyi van, mint égen a csillag. Ha valaki tehetséges grafikus, hülyére keresi magát vele. Menj be szépen grafikára és kérdezd meg valamelyik tanár urat, hogy az unatkozáson kívül jó e még valamire ez a szak... és hogy hány Kisképzőben végzett grafikus helyezkedett el sikeresen.


Kedves kérdező, még bőven járhatsz előkészítőre, hisz a felvételi csak márciusban lesz. Ha szeretnél bejutni grafikára, akkor mindenképpen ajánlom, és ha van lehetőséged tanárt választani, olyat válassz, aki festőművész. Ők ugyanolyan jók, mint a szobrászok, de talán jobban fel tudnak készíteni a grafikus látásmódra, a grafikaszakosok rajztanárai is festők általában.

2013. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Ment a zöld pacsi!
2013. júl. 10. 18:45
 9/12 A kérdező kommentje:
És előkészítő 1héten hányszor van??
2013. júl. 12. 17:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahányszor akarsz menni, de szerintem egy héten egyszer reális :)
2013. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!