Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki jövöre...

Van itt olyan aki jövöre felvételizik kisképzőbe? Előkészítővel hogy áll?

Figyelt kérdés
én grafikára szeretnék nagypn bekerülni 13/F

2013. júl. 7. 16:04
1 2
 11/12 AliciaS válasza:
hello, és bocsi.én is csak kérdezni szeretnék, ha nem jártam előkészítőre, de kb. 2 évig jártam rajzszakkörre(a saját iskolámban, de külön szakkör) akkor nekem is lenne esélyem?Persze 8-10 szak megjelölésével?
2014. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

hello. nem tudom mennyire aktuális már a kérdés, de na. :D én tavaly jártam előkészítőre (hetedikesként) és nagyon ott volt. a tanár mindent elmondott amit lehetett, és a tavaszi előkészítőn is nála voltam (vélhetőleg most idén is, felvételi előtt állóként is az általa tartott napon megyek). nem tudom hogy csak nekem vált be ennyire, de sokat fejlődtem, nagyon inspiráló egy tanár és eléggé nyugodt is, és sosem mond olyat, hogy egy rajz 'rossz'. a pontatlanságokra mutat rá (égbekiáltó anatómiai hibákra maximum), de még így is felturbózza az önbizalmadat, ami nagyon fontos ilyen téren. előkészítőre ha törik ha szakad menjél, mert a tanárok megismerik a rajzaidat. nem nevet fogsz majd ráírni a felvételi munkákra, hanem sorszámot kapsz, így a nagyon protekció illetve tanulmányi eredmény alapján pontozást/'szortírozást' kikerülik (ezt sok oda járó ismerősöm mondta el), nagyon ügyesen. én is grafikára szeretnék menni, lehet, hogy majd találkozunk. c:

14/l

2014. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!