Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől szegeden fogok...

Szeptembertől szegeden fogok földrajzot tanulni. Nézek táskát és nem tudom mekkorát vegyek! Miket kell vinni? Könyveket is vagy csak füzetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
VAgy mik? Kik azok a tanárok akiket érdemes elkerülni a szegedi földrajzképzésben? Bármilyen infóért zöldpacsi!

2013. júl. 8. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nem tudsz senkit elkerülni, mert a kötelező órákat úgyis teljesíteni kell.

Táska meg fölösleges. Órára nem kell könyveket vinned, én fél évig 1 db füzetet használok, abba írok mindent azt csá

2013. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

És Mit érdemes felvenni azért a 10 szabadon eldönthető kreditért ha mondjuk idegenforgalom szakirányra megyek ?

Te milyen szakirányon vagy ? Milyenre érdemes menni ? Tényleg nagyon nehéz a GEOinformatika ?

2013. júl. 8. 18:00
 3/23 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne görcsölj rá a dologra. Táska felesleges. Nem 20 kiló könyvel fogsz mászkálni, mint középiskolában.
2013. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem föcis vagyok, csak az összes barátom az. Az tuti, h nehéz (legalábbis a természetföcinél nehezebb, de azért hoizzánk bioszhoz képest könnyű és simán teljesíthető). Bejártam velük programozás órára, hát az nem egyszerű (bár én sosem tanultam), de nagyon sok közös órájuk van a természetföcisekkel, az meg szerintme egy vicc kategória
2013. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

utolsó: miért vicc a természetföci? ezt földtudományira érted? mik a tapasztalatok? eltén ez nagyon nehéz képzés, Szegedről is csak jót hallottam - te vagy az első, aki azt írja, hogy vicc.


szóval. meg tudod indokolni?

2013. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat! Milyen targyaim lesznek? Drágák a jegyzetek?
2013. júl. 9. 05:53
 7/23 anonim ***** válasza:

Tanterv:

[link]


Jegyzeteket sztem felesleges megvenni, könyvtárból mindent meg lehet szerezni.

2013. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
igen, meg tudom. Mivel látom h sok másik szakon pl nálunk bioszon és sok ezer másikon is miket kell tanulni és mennyivel nehezebb, ezért vicc. Meg h mit össze tudnak rinyálni,alaptalanul
2013. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
minden órátok közös talán?
2013. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
rinyálj alaptalanul 800 ásvány mind a 20on valahány tulajdonságának megtanulása miatt :)
2013. júl. 10. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!