Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételin lekéstem a...

E-felvételin lekéstem a július 10. én lejáró határidőt az érettségi beküldésével. Előfordult még/már valakivel?

Figyelt kérdés

Tegnap elküldtem a dokumentumot e-mailben, azt írták vissza hogy továbbküldték feldolgozásra, de nem garantálják azt.

Nem vagyok kiváncsi a köpködésre hogy milyen gyökér vagyok és hogy vessek magamra, szóval ezt mellőzzétek, köszi.



2013. júl. 12. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még páran. Itt az oldalon 10-e óta minden nap kiírnak 2-3 ilyen kérdést.


Ha szerencséd lesz, feldolgozzák neked, de azért elég sok időt lett volna feltölteni, szóval ne csodálkozz, ha nem jársz sikerrel.

2013. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, én csak tavalyi kérdést láttam ugyanebben a témában. Igazad van, bár én abban a tudatban voltam, hogy 24. éig lehet feltölteni, dehát gyorsan kiderült hogy tévedtem:/
2013. júl. 12. 11:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Felvin mindenhol ott van, hogy 10-e a határidő.

24-én már a ponthatárokat hirdetik, szóval addig eleve nem lehetne. Kell idő bőven, hogy feldolgozzák az eredményeket, és meghatározzák a pontszámokat. Ez pedig ugye csak a már lezárt jelentkezésekkel lehetséges.

2013. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a friss érettségi eredményeit automatikusan megkapják, így ne szarjál. Én 2008-ban jelenkeztem akkor is automatikusan átkerültek az adatok, csak biztos-ami-biztos adtuk be a szkennelt érettségit.
2013. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2. kommentelő: erre sajnos már én is rájöttem tegnap:/

3. kommentelő: Nagyon remélem hogy igazad van!!

2013. júl. 12. 12:01
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

De nyugodtan "szarjon", mivel meg volt adva a határidő, és ő nem küldte el időben, az eredmények meg nem kerülnek oda automatikusan. Lehet, hogy 5 éve így volt, de most 100%, hogy nem így van, ahogy az is, hogy nem fogják a későn érkezett adatokat feldolgozni.

Sajnálom, ez van. Majd legközelebb.

2013. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Felvi oldalról...


"A kétszintű érettségi vizsgarendszerben érettségizettek esetében az Oktatási Hivatal lekéri az érettségi vizsgaeredményeket a Központi Érettségi Nyilvántartásból, így amennyiben a jelentkező nem nyújtja be érettségi bizonyítványának másolatát, az érettségi pontokat abban az esetben is megállapítják. "


Bocsika...

2013. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Majd meglátjuk, mehet-e a kérdező fősuliba.


Ha igen, akkor neked volt igazad.

Ha nem, akkor nekem.


Csak érdekességképp, akkor minek kellene elküldeni az adatokat, és minek van a határidő szerinted, ha amúgy is lekérnék az adatokat?

2013. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert a friss érettségin kívül semmi mást nem tudnak lekérni. Még egy friss nyelvvizsgát sem...
2013. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne mondd. És szerinted a július 10-i dokumentumpótlási határidő minek van? Azért, mert addigra a friss nyelvvizsgákat, tanúsítványokat megkapod, és fel tudod tölteni a felvi oldalára.
2013. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!