Lehetek olajmérnök?

Figyelt kérdés
Most voltam 10. osztályos egy jónak számító gimnáziumban. 4,8-as átlaggal zártam az évet,kevés tanulással. Átlagos legényember hírében állok,a képességeim mások szerint jók,mindig is közel kitűnő vagy kitűnő tanuló voltam,de nem emelkedtem ki nagy mértékben. Tudom,hogy sok van még hátra,de szeretném megkérdezni azokat,akik Miskolcon ilyen képzésben vesznek/vettek részt,vagy értelmesen tudnának hozzászólni a témához,és segíteni tudnának a válaszukkal,hogy mennyire nehéz bekerülni,bennmaradni,valamint milyen körülmények vannak,milyen elvárások és követelmények vannak,és hogyan ítélik meg az iskolát? Bármi tanácsot meghallgatok,ami segít a döntésben,vagy az iskoláról kialakult kép bővítésében.Köszönöm a segítséget!

2013. júl. 14. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szeptembertől fogok erre a szakra járni

Bekerülni nem volt nehéz,most 283 volt asszem a ponthatár

Én a gimiben szinte semmit nem tanultam, 2,8 volt az átlagom az évek végén vagy akörül

Mégis sikerült összeszednem 390 pontot

A matekom 100% lett,előtte minden évben éppen 2essel sikerült vele átcsusszannom

Ezzel csak azt akarom érzékeltetni hogy holt mindegy hanyas tanuló vagy gimiben,az egyetem teljesen más világ lesz

A szakot elvégezni nem egyszerű hallomásom alapján,évente kb. 10 olajmérnök végez

2013. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!