Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey gimnáziumba (Budapest...

A Leövey gimnáziumba (Budapest) tényleg kötelező a tornadressz?

Figyelt kérdés

Olvastam már pár ezzel kapcsolatos kérdést de nem igazán tudtam ki igazodni rajta mert egyik válaszoló azt írta hogy kell, a másik meg azt hogy már nem.

Most fogok odamenni és jó lenne minél előbb megtudni hogy tényleg kell-e a tornadressz vagy nem.

Képeket sajnos nem találtam hogy hordanák ott a lányok tesin mert ilyen képek nincsenek sehol, plusz a házirendbe sem láttam hogy bele lenne-e írva.

Azért kérdem mert 172 cm magas lány vagyok 15 éves vagyok sajnos 1 évet ismételnem kellett általánosba még alsóba tartós betegség miatt, de ez most hosszú.

Sajnos minél előbb meg akarom tudni mert ha kötelező akkor már most neki állhatok keresni dresszeket, mert nálunk általánosba csak alsóba volt kötelező, illetve 7. osztályba mert akkor az új tanár azt kérte, de nem tartott sokáig, és már akkor alig találtunk a 168cm-es méretembe, hát még most.

Nem akarom a keresést az utolsó napokra tartogatni, mert megkérdeztem egyik barátnőmet aki szertornázik és ő is nehezen talál magának dresszt pedig kicsivel alacsonyabb nálam, és mondta hogy csak versenydresszeket lehet kapni horror áron de nem hiszem hogy elfogják fogadni a suliba a hosszú ujjú dresszt mert hallottam hogy elég szigorú suli. Ha kell dressz akkor milyen színű kell?

Kérlek titeket segítsetek mert már csak 1,5 hónap maradt a nyárból és abból lesz 3 hét amikor nem leszek itthon sem és minél előbb el akarom kezdeni a keresgélést, de potyára sem akarom megvenni. Anyukám tud segíteni ebben, az is jó ha neten rendelős de legjobb ha személyesen lehet megvenni hogy feltudjam próbálni.

Nagyon megköszönöm a válaszokat!



2013. júl. 15. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Amúgy most mi ez a hülyeség, hogy tornadressz kell tesiórára? Csomó helyen olvastam most már.. ez is valami hülye változtatás? :D
2013. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem telefonáltok odaaz iskolába?

Ott biztos meg tudnák mondanui, milyen színű dressz

kell (ha kell). Sztem ha kell, akkor fekete színű kell, de tényleg az iskolát kéne megkérdezni

2013. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Állítólag még mindig kötelező, mert az egy ilyen iskola ahol ez a mániája egyik tanárnak.

Unokahúgom odajárt és neki végig kellett hordaniuk. Amennyire tudom az utolsó 2 évbe vehettek már rá pólót, de 9. 10. osztályba csak dresszbe kellett lenniük és panaszkodott is amikor a naplóért küldték el és mindig egyszáll dresszbe kellett végig mennie a folyosón a többi diák közt akik még kint voltak, vagy ha a portára küldték valamiért és télen ugye a hidegebb helyiségbe. De már végzett a sulival így nem tudom hogyan lesz tovább, de tényleg jobb ötlet ha betelefonáltok, de ha nem tudjátok elérni őket mert náluk is ha jól tudom heti 1-2 alkalommal van ügyelet így az is jó ha emailt írtok nekik, csak érkezik rá válasz és az még mindig biztosabb, mert kitudja hogy itt most van-e olyan lány aki jár oda és még fog is legalább 1 évet és biztosra megmondaná.

2013. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Kötelező bizony és csak piros tangásat szabad hordanod majd!!!
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!