Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » új gimisek! Nálatok is kötelez...

új gimisek! Nálatok is kötelező lesz tesin a dressz?

Figyelt kérdés
Az új sulimban kell, és állítólag nem sablon szöveg a házirendben. És tanárfüggő hogy vehetsz e rá vmit ismerősök szerint, csak fekete lehet :( Ez vmi új szabály, vagy sikerült kifognom egy sulit amely a hetvenes években rekedt ?

2013. júl. 14. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
igen:( 15/F
2013. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A leendő osztályfőnök azt mondta, hogy nem lesz kötelező. De a tesitanártól függ, hogy mit követel, általában az iskola nem nagyon szól bele.

Minden tanárnak vannak követelményei. Van, akinek ez...

2013. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk nem kell. :)
2013. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Úúú. Ez nagyon gáz. Egyébként az iskolának nincs joga semmiféle öltözködésre vonatkozó szabályt kötelező jelleggel előírni.

Igaz én most leszek végzős, de nálunk csak az a kikötés, hogy kényelmes fekete nadrág\piros rövid gatya és fehér póló legyen. De ez is csak azért, hogy nagyjából egyforma legyen, szóval ezt a dresszt elég furának tartom.

A fiúknak is viselni kell valami hasonlót?

2013. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Fiúknak elég durván állna. xd

Az iskola nem szabhat ki öltözködési formát, de a tanárnak lehetnek követelményei.

2013. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem általános 1-4-ig kellett a dressz.. :P Most leszek 10.-es és nem kell csak annyi, hogy a suli pólójában kell tesizni,de alsó bármi lehhet..
2013. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs dressz, csak egyenpóló meg nadrág.
2013. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy ez melyik gimi ahová mész?

Csak mert én is megyek egy gimibe és ott is le volt írva hogy kell, de viszont rákérdeztem pár diákra, és a sógorom apjára aki ott tanárként dolgozik, és mondta ő is mondta hogy senkitől nem kérnek csak van aki viseli de nekik is kell rá venniük egyen pólót ami vagy sötétkék (iskola színe) vagy fehér pólót és sötétkék vagy fekete rövid nadrág, melegítőből bármilyen megengedett ami sportolásra van szánva.

Szóval nem értem melyik suli ez mert tudtommal már csak általános iskolákba kérik és azokból is már egyre kevesebb van. Nálunk már elsőben sem kellett általánosba de az anyukák mind megvették és abban kellett tornáznunk ha már meglett véve, mennyire utáltuk....

2013. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan nem értem mi a gond a dresszel. A házirendben az van írva ami, de nem a házirend osztályoz, hanem a tanár, ujjat húzni vele, főleg egy ilyen piti ügyben szerintem felesleges. Én tuti ebből nem csinálnék ügyet. Ráadásul az egész osztályra vonatkoznak a szabályok, majd valaki más vagy szól ellene, vagy nem. Plusz ez alapján sulit ítélni meg főleg hülyeség. Én inkább a jó osztályközösségre, gólyatáborra koncentrálnék.
2013. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom már egy suliba sem kérik hogy hordják még az általános sulikba sem.

Szerintem ez csak egy olyan pletyka ami évente ilyen tájt terjed hogy valaki kitalálja akár egy fétises aki erre gerjed vagy mert reménykedik arról hogy megírják a suli nevét és képeket próbál keresni hátha talál olyan képeket amire tud önkielégíteni, vagy mert egyszerűen szívatni akarják a lányokat.

Most így nem akarok általánosítani mert lehet egy komoly kérdésről van szó és nem kitaláltról, csak nekem azért furcsa hogy mint lány aki időnként rákeres a tornadressz témára, mert én keresek tornadresszeket hátha itt akadok infókba hogy hol tudok venni mert szertornázok és oda ugye kötelező, de mindig belebotlok ilyen kérdésekbe. Unom már.

2013. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!