Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Július 10ig kellett volna...

Július 10ig kellett volna beküldeni az e-felvételi rendszerébe az okj-s bizonyítványomat hogy megkaphassam a plusz pontokat a felvételihez de elfelejtettem Lehet még ilyenkor mit tenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Hát igen

Hívd föl őket vagy küldd be nekik postán

A felvi.hu-n ott van a címük (meg az elérhetőségük)

2013. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Azt hiszem van egy e-mail címük is

Esetleg oda küldheted (info@felvi.hu)

2013. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már buktad a dolgot.

Persze próbálkozni lehet, hogy még beküldöd meg bizbasz, de kb. 0% esélyed van, hogy még elfogadják, főleg így egy héttel később.

Talán már a pontmeghatározó algoritmus is fut már, akkor meg végképp semmi esély rá.


Így jártál, figyelni kellett volna, kb. mindenhol ki volt írva hatalmas betűkkel, hogy július 10 a határidő!

2013. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vágom hogy elb*tam de azért jo lenne ha lenne még rá esély... holnap felhivom őket mást nem tudok
2013. júl. 16. 00:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem elkavarták a 11-es bizonyítványom, amit még februárban adtam fel (korábban érettségiztem, július 10-ig csak 2 tanúsítványt adtam fel). Felhívtam őket, ott az ügyfélszolis mondta, hogy most azonnal csatoljam elmailben a hiányzó dokumentumot és a tértivevényes papírt, amivel tudom bizonyítani, hogy postai úton lett feladva. Én is csak reménykedhetek... viszont ne írj nekik, hanem hívd fel őket. 2-3 nap, mire elolvassák az emailt, már csak emiatt sem vagyok túl bizakodó, mert onnan mire utánajárnak, hogy mi történt meg kijavítják a hibát (már ha kijavítják). Egy telefont eressz meg, annak van értelme. Emailnek nincsen.
2013. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
feldolgozták... királyság :)
2013. júl. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!