Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE emberi erőforrások/közszol...

BCE emberi erőforrások/közszolgálati vagy BGF nemzetközi gazdálkodás/pénzügy számvitel?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb ezek közül, nem csak a szakot nézve!?Tudom tudom, hogy pénzüggyel jobban járok, de talán az túl matekos nekm. Jobb szeretnék nemzetközi gazdálkodást tanulni, de BCE-n nincs rá esély, ott marad a közszolgálati ami az én kedvencem, de sajnos az nem indult tavaly és azt hiszem azelőtt sem! Humán erőforrásra meg azt írják valahol, hogy szar, valahol meg azt hogy ebben van a jövő, érdemes tanulni. Inkább a BCE felé hajlok, de nem tudom!

2013. júl. 16. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hello!


HR el is jól jársz. A matek meg ugyanaz HR en mint számvitelen! Abban tèr el főkènt a két szak, hogy HR en nincs annyi szàmvitel. Sajna nemzetközi gazd. Ról nem tudok nyilatkozni de az a gyanúm, hogy ott is ugyanannyi matek van. Szóval ha a matek a probléma a mateking.hu n meg tudod nèzni mik a követelmènyek különböző sulikban. Én jàrtam annó külön matekra és nekem azt mondta a sràc , hogy a BGF en a legdurvàbb, utàna corvinus és satöbbi.

2013. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor sztem BCE lesz az első utána BGF
2013. júl. 17. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:

nehogy a BCE pénzügyet válaszd, elavult tananyagokat tanítanak hibásan lefordított amerikai könyvekből, ha vizsgázni mész, köze se lesz a vizsgakérdéseknek a leadott tananyaghoz, ezért 80 %-os bukások szoktak lenni.

a tanárok nagyobb része önelégült és lenéző magatartású, igen nagyra tartják magukat, a diákokkal nem sokat érintkeznek, e-mail-ekre nem válaszolnak, mindenért beszalajtatnak az egyetemre, rossz a kommunikációs rendszerük, nem is érdekli őket....

nem tartják be az egyetemi szabályokat, nekik mindent lehet....

a végén pedig kapsz egy diplomát (ha ezeket mind kibírtad idegileg), arról, amit 97 %-ban nem tudsz használni majd a valós életben...

2013. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok még:

a vizsgákon pedig nem engedik használni a képletgyűjteményeket (amiket szintén hanyagul és hibásan ők írtak), fejből kérdezik a bonyolult képleteket is, emiatt is rengeteg a bukás a vizsgákon, sőt, kézzel könyveltetnek 4 féléven át, a számítógépes könyvelőprogramokat itt nem használja a diák...

2013. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BCE BA Pénzügy-számvitel szakot időben csak 30 % tudta elvégezni az előbbiek miatt

(pedig gondolhatod, ide az ország legjobb képességű diákjait kitűnőbbnél kitűnőbb bizonyítványokkal, nyelvvizsgákkal vették fel)

szóval nem ám a diákokban van a hiba..

2013. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de a BCEn nem a pénzügyre akarok menni. A BGFen azért választanám a pénzügyet mert ott az a legjobb képzés. De fogalmam nincs hogy lesz végül mert Bce túl nehéz, a bgf meg csak 1 fősuli.
2013. júl. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!