Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az Atalanta Oktatási...

Ha az Atalanta Oktatási Központba befizetem a 3500 Ft regisztrációs díjat, akkor biztos, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bejutni, de nem akarok kidobni pénzt csakúgy az ablakon, hogy utána közöljék, hogy bocs nem. Írtunk Tanulói szerződést. Ha rendezem a számlát, tuti siker?

2013. júl. 19. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én be nem fizetném.

Milyenjogon kérnek ilyen díjat?

2013. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne mást kérdezni, aki már járt oda
2013. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly oda jártam. Ha már tanulói szerződésed is van, akkor az azt jelenti, hogy már bejutottál, szóval ilyenen ne aggódj. :D Amúgy is bejutnál, nem tolonganak az emberek a helyekért.

De igen, a számlát be kell fizetned. Sőt, fél évkor is kell majd fizetni pár ezer forintot.

2013. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy nekünk tavaly ezt még adminisztrációs díjnak nevezték
2013. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is meglepodtem mikor meghallottam. A honlapjan ez nem volt feltuntetve igy varatlanul ert. hallottam mar ilyen regisztracios dijrol, de nem igy. Mert amugy minden ingyenes hiszen elso okj szakma allami finanszirozottan.. ja... es felevente van ilyen 3500 koruli ktg. Csak nem tudom mennyire biztos igy...
2013. júl. 19. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Rosdzul irtam. Kepzesi szerzodest irtam ala. Nem tudom, hogy ez mas jelentessel bir vagy sem:D
2013. júl. 19. 16:47
 7/8 anonim válasza:
igen, fel vagy véve, jön majd a mail hogy mikor lesz az évnyitó stb
2013. júl. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönö a válaszokat, mentek a zöld kezek:)
2013. júl. 24. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!