Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azt hallottam, h a Szamalk...

Zsuzsanna94 kérdése:

Azt hallottam, h a Szamalk Iskola jó. Ki mit tud mondani?

Figyelt kérdés
Van regisztrációs díj?

2013. júl. 5. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

van 10.000 és még az ingyenes képzés is fizetős.


30.000/félév, illetve ezen felül van még bírálati díj: 5000 + vizsgadíj: 15.000


pénzlehúzás az egész :)

2013. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Ringet ajánlom, én oda jártam, és nagyon szerettem. Az egyik ismim oda jár (a Számalkba), rengeteg órája van, nem is szereti túlzottan. Ha kérdésed van a Ringgel kapcsolatban, írj priviben! ;)
2013. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,hogy tajekoztattal a koltseg vonzatrol,mert a honlapon nem igazan lehet errol olvasni :(
2013. júl. 6. 18:56
 4/7 anonim válasza:
A számalk nem jo iskola. Én oda jártam, szervezetlen és gyenge az oktatás és sokat kell fizetni mindenért.
2013. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha ez az első OKJ-d akkor tandíj nincs, de van regisztrációs díj. De mindenhol van regisztrációs díj. Nemtom igazából hogy itt mennyit kell fizetni még, de tesóm azt mondta, hogy nagyon jól felszerelt a suli. Sztem ne csak azt nézd mennyit fizetsz, hanem azt is amit kapsz, mi is így voltunk vele. Biztos van olyan, hogy más suliban a regisztrációs díj nem 10 ezer, hanem csak 8, de mondjuk nem tennéd be oda a lábad, mert rádszakad a plafon meg felrobban alattad a budi, akkor meg nem érte meg azt a kétezret megspórolni :)
2014. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akikkel ezidáig beszéltem jó véleménnyel voltak az iskoláról. Olyan szakokat inditanak, amelyekre kereslet van a munkaerőpiacon, és erős a gyakorlati oktatás is, legalábbis ez jött le ismerősök visszajelzéseiből meg abból, amit a mit a nyílt napon láttam. Éppen ezért nagy valószínűséggel ide fogom íratni a lányomat.
2014. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem mondanám drágának, máshol is fizetni kell és nem mindegy, hogy mit kapok a pénzemért. A szervezetlenségről meg nem hallottam, nővérem oda jár és szerinte teljesen korrekt órákat adnak, jó dolgokat tanulnak.
2014. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!