Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem ezekbe a gimnáziumokba? (több lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még csak július van de már most izgulok. Most fogok 8.-ba menni. 6.-ba volt 2 db 4-esem, a többi év végen mind kitűnő voltam. Berzsenyi Dániel G., Óbudai G., Ady Endre G.,? Ha lehet mindenhol biológia tagozat. Személyes tapasztalatok, bármi! Segítsetek!

A válaszokat előre is köszönöm!



#Budapest #biológia #gimnázium #Berzsenyi Dániel Gimnázium #Óbudai Gimnázium. Ady Endre Gimnázium
2013. júl. 21. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

hát mivel félévidet kell vinni ezért a 6dik osztályos bizid nem számít

félévkor legyél jó, sikerüljön jól a felvételid, bioszból főleg legyél jó, és akkor bejutsz:)

2013. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Van esélyed, ha ilyen jó tanuló vagy

Tartsd a szintet

2013. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha estleg tudtok valami jó/ erős budapesti gimnáziumot azt is megköszönném! :)

2013. júl. 21. 17:04
 4/6 anonim válasza:
Ady Endrébe jártam, hatosztályos tagozaton, ha van kérdésed írj üzenetet! :)
2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most járok az adyba és az idei kilencedikeseknek 2-3-suk volt... szal téged simán felvesznek ;-)
2013. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
való igaz, hogy egyre megy lejjebb a színvonal ;)
2013. okt. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!