Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bejutni az alábbi gimnáziumokba?

Figyelt kérdés
Ha kb. 75 pontos a központim és matekot kivéve minden tárgyból 5-ös vagyok (matek 4-es). A gimik: Berzsenyi, Szent László, Apáczai, Leövey.

#gimnázium #középiskloa
2012. dec. 13. 17:14
 1/4 anonim válasza:
Fú ,75 ponttal bejutni ezekbe.Hááát...nehéz lesz de ha vannak még tanulmányi versenyeken elért eredményeid és még hozzávesszük a kitűnő eredményeidet akkor talán.A szent lászlóba szerintem biztos felvesznek.
2013. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az előttem szóló, miért pont a Szent Lászlót mondta, hogy tuti felvesznek.. Szerintem a Szent László erősebb, mint a Berzsenyi, a Leöveynél meg pláne!!! én egyébként eötvösös vagyok, és nagyon ajánlom azt is.:)a felsoroltak közül az Apáczai a legerősebb, én a helyedben a berzsenyit és a leöveyt nagyon gyorsan elfelejteném..
2013. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem akartam felsorolni a másik kettőt is még.Ha felvesznek a Szent Lászlóba,nyílván felvesznek az az alattiakba is.És miért felejtse el a kérdező a Berzsenyit?
2013. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elég sok rosszat hallok róla, legfőképpen arról, hogy nem túl erős a színvonal. és ezt olyan emberektől, akik oda járnak
2013. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!