Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Vegyipari Szakközépi...

Debreceni Vegyipari Szakközépiskola, mennyire jó? Tényleg igaz hogy a város legjobb középiskolája?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Biztos, hogy nem a legjobb, mert pl. a Mechwart meg a Bethlen mindenképp jobb nála, de a Mechwart az infó és gépész, a Bethlen meg közgazdasági, tehát tudni kellene hogy milyen terület érdekel. De hogyha úgy summa summarum a legjobb érdekel, akkor az a Mechwart, ami nem csak Debrecenben a legjobb, hanem országos szinten is élvonal.
2009. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát azért nem a legjobb középsulija a mechwart, hanem inkább szakközép. pl a kossuth és a tág is nagyon jó (de azok gimnáziumok). a mechwart az meg főképp ilyen fiús suli (mivel gépész) bár van pár lány... igaz attól függ hogy mi érdekel téged.
2009. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most fogsz felvételizni?
2009. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég jó suli, jó szakmát ad, a képzése megfelelő, hát nem tudom hogy a legjobb, de mondhatni hogy szakközépiskolák tekintetében az élvonalban van.
2009. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én Bethlenes vagyok, aztmondják Mechwart, Bethlen a legjobb, de a Vegyipari sem rossz, mert képzésben elég jó, ha nem mész tovább akkor is lesz mukád (TEVA,Bayer,Tiszai Vegyi.) szóval vegyésztechnikusit ad ha jóóltudom ami keresett szakma mostanában, itt azthiszem ez az egy suli van ami ezzel "foglalkozik"
2009. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát azért biztos nem a legeslegjobb, ahogy előttem is írták, pl. a TÁG nagyon jó suli, bár úgy hallottam, mostmár kezd lecsúszni.

De amúgy szerintem a Vegyipari is nagyon jó suli, ez lesz az egyik, amit beírok :)

2012. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, kösz
2018. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Dienes mennyire

jó ?

2018. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!