Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivan ha aztmondom egy önkénte...

Mivan ha aztmondom egy önkéntes munkát sem vállalok?

Figyelt kérdés
Most 2 tol vagy3 tol elvileg önkéntes munkát kell válalni 50et ami azt jelenti hogy NINCS FIZETÉS!!!!!!!!!!!!!!!! Mivan ha aztmondom nem vállalom? Érettségim lessz mer az lehetetlen hogy ezen muljon.

2013. júl. 23. 10:11
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Igen , nem lehet

ugyhogy most te buknál


és nem mindig a helyesírásba kéne belekötni mert minden kérdésnél ez van es már hányingert kapok tőle.


Amugymeg nem az idegesít hogy dolgozni kell hanem az hogy kötelezővé próbálják tenni fizetés nélkül.

Meg az hogy kis szendén önkéntes munka a neve hol ott kötelező(lenne)

2013. júl. 23. 10:59
 22/36 anonim ***** válasza:
91%
Emberek! Ne biztassátok! Hadd ne legyen meg neki az érettségije, ugyebár, ő majd megnézi, hogy mi hol leszünk majd.. Hát ez azt jelenti, hogy ő érettségi nélkül is mekkora ember lesz. De nem? Hajrá öcsém! Népligetben van még szabad platz a hímprostituáltaknak!
2013. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%

"ugyhogy most te buknál "


nyilván. Hányszor vállaltál már önkéntes munkát? Hányszor pakoltál homokzsákot árvízkor? Gyűjtöttél szemetet a vasút vagy a reptér mellett? Gondolom már milliószor.


Én már párszor csináltam. Pusztán kedvtelésből, mert felfogom agyilag mi az önkéntesség lényege. De nyilván én buknék meg.


Te már erkölcsileg rég megbuktál az itt előadottak alapján...

2013. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
89%

Megnyalnád a 10 ujjadat nyomi, ha neked is volna ilyen kisiskolás érettségit, meg mérnöki diplomád.


Tudod mit? Ilyen hozzád hasonló seg.gdugaszok jobb is ha elhúznak innen a francba. Mert pár év múlva csak a markod fogod tartani a segélyért, mert ennyi ésszel és ilyen mentalitással még szart lapátolni sem fognak felvenni...

Komolyan mondom. Húzz el. Minél hamarabb.


csak nehogy hamar ess pofára, hogy a Kárpát-medencén túl is dolgozni kell, és ott sem maradsz meg sokáig ekkora pofával és ilyen mentalitással.


De mindegy, kis seg.gdugó vagy még, lázadj, hátha az élet alkalmazkodik hozzád.

2013. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Én buknék meg erkölcsileg? Azok bukbának meg akik ezt "önkéntes munkának" nevezték el hol ott azt mondjátok kell az erettségihez.
2013. júl. 23. 11:08
 26/36 A kérdező kommentje:

Húú de nagyra vagy a porbafingó mérnöki diplomáddal.


Te akkor is a pollenben meg az allergiában fogsz megrohadni és majd örülhetsz a mérnöki diplomádnak amivel 200on alul keresel.

2013. júl. 23. 11:14
 27/36 anonim ***** válasza:
87%

Örülnél te majd annak, ha 4 hónap alatt keresnél 200-at... :)


Okés sutyesz. Találkozunk 5 év múlva ha akkor felmutatod a 2 mérnöki diplomád akkor megveregetem a vállad.

Addig egy seg.gnyaló kis kocsog vagy.

2013. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
89%

#27-es.


Mérnöki diploma... Neki érettségije sem lesz, nemhogy diploma. :D

2013. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
én is jól keresek, többet mint anyám, ami durva, és mellette én is önkénteskedek. nem hiszem el, hogy nincs olyan, ami téged megfogna. én pl. szeretek különböző kisebb állatmenhelyeknek segíteni, takarítani, kaját csinálni nagy üstben, bejárni a környező húsboltokat, hogy adjanak valami nyesedéket, és kihordani a telepre. de vannak árvaházak, idősek otthona, unicef, több nemzetközi szervezet, még a WWF-hez is elmehetsz önkéntesnek, ezek nagyon szuperek! nem értem, mi a gondod. mellesleg 50 óra az semmi, ha majd valóban dolgozol, 50 órát le fogsz dolgozni 1 hét alatt. ebbe fogsz tényleg belegebedni 4 év alatt? hát akkor olyan is vagy. a normális diákok amúgy is önkénteskednek alapból, mindenféle törvény nélkül. mi anno mentünk fát ültetni, szemetet szedni..
2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Végre megerkezett az első intelligens válasz.


A tobbiről meg annyi a véleményem hogy a gyönyörűszép szályukbol látszik hogy az intelligenciát nem adják a dipomával :)

2013. júl. 23. 14:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!