Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivan ha aztmondom egy önkénte...

Mivan ha aztmondom egy önkéntes munkát sem vállalok?

Figyelt kérdés
Most 2 tol vagy3 tol elvileg önkéntes munkát kell válalni 50et ami azt jelenti hogy NINCS FIZETÉS!!!!!!!!!!!!!!!! Mivan ha aztmondom nem vállalom? Érettségim lessz mer az lehetetlen hogy ezen muljon.

2013. júl. 23. 10:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Jahm a szályunkból :D:D az még mindig j ;)
2013. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
89%

Ha azt mondod, akkor nem lesz érettségid se és vége a bulinak. Ennyi. Amúgy baromira nem szipmi, ha a bolha a köhög. Értem itt a "porbafingó mérnöki diplomát". Szerintem az ilyen ne vegyen a redves szájára, aki már érettségi miatt sem képes megcsinálni 50 óra közmunkát, mert ki van nyalva a pici kis popókája. Egy átlagos dolgozó ennyit melózik egy héten, ahogy már ezt előttem is leírták.


Szóval kiscsillag, készülj fel az életre, mert neked ilyen mentalitással még kukás "diplomád" se lesz......

2013. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

50 óra édes kevés, ha most egy átlagos középiskolai órarendben gondolkodom, akkor egy héten nagyjából van 31 órád, tehát ezt az 50 munkaórát másfél hét alatt le lehet tudni, ez nem sok

a hozzá állásod a dolgokhoz, viszont nagyon szomorú, még nem is a beszédstílusod (bár az is hagy némi kívánni valót maga után), hanem az a gondolat, hogy pénzt vársz az önkénteskedésért

anno általánosban és középiskolában is rengetegszer kellett önkéntesen takarítunk, és senki sem panaszkodott miatta

ha egyszer az érettségi feltétele, akkor muszáj megcsinálni, különben nem lesz érettségid, és onnantól kezdve csak a saját életedet nehezíted meg

és ha mégis meg lesz valahogy, és felvételizel valahova, akkor majd ott úgyis megtanulod, hogy nem neked van az utolsó szavad, sőt egyáltalán nincs szavad a tanárokkal szemben

2013. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Senkimégisvalaki válasza:
100%

Szia! Én úgy tudom, hogy mindenképpen kötelező. DE, az hogy hol és miképp, ha jól értesültem róla, az iskolád szabja ki (vagy keresel az interneten olyat, ami esetleg érdekel és talán leigazolják ha utánanézel). Van egy csomó olyan ami hasznos is... vannak állatmenhelyen önkéntesek, iskolákban vagy hátrányos helyzetű gyerekek korrepetálása, idősek otthonában segítés, nem feltétlenül mindegyik utcatakarító csudaság. Szerintem nézz utána hogy az iskolád mit akar kiszabni, vagy járj utána hogy hol tudnád ezt leigazoltatni más munkával.


Annyit tud tenni az iskola, hogy ugyan megírhatod az érettségit, de nem kapod meg a bizonyítványt, ami tovább tanulásnál, meg eleve munkavállalásnál gázos.


Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm, a többi nem érdekel
2013. aug. 2. 15:07
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
egy elkényeztetett h.lye kis csitri vagy, akinek fogalma sincs az életről, de tudod, egyszer fenn, egyszer lenn, egyszer te is kerülhetsz olyan helyzetbe, mint azok a szerencsétlenek
2013. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!