Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A főiskolák, egyetemek oldalán...

A főiskolák, egyetemek oldalán elérhető lesz, hogy kiket vettek fel a következő tanévre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta kérdés, de sajnos nagyon nem értek hozzá. 60 éves nagyszülő vagyok, éppen hogy ismerkedem az internettel.

Arra lennék kíváncsi, hogy ma este, amikor kiderül, ki hova jutott be, lesz-e olyan oldal, amit bárki megnézhet, tehát publikus, és ha tegyük azt, beírja, hogy Budapesti Műszaki Egyetem XY kar, akkor ki fogja adni a neveket, hogy kiket vettek fel?


2013. júl. 24. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha tetszik tudni az unokája pontszámát, a felvi.hu-n elérhető lesz a ponthatás és abból ki lehet következtetni.
2013. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem, ezek bizalmas adatok.

A felvételiző kap róla értesítést feltéve ha kért.

2013. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon szépen köszönöm! Értem.

Szóval ha tudom, hány pontot szerzett, beírom, és rá tudok keresni?

2013. júl. 24. 10:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen.

Azt kell tudni, hogy melyik intézménybe melyik karra milyen szakra és képzési formára jelentkezett. Emellett a szerzett pontjait az adott szakra+képzési formára.


Így a kettőt kell összehasonlítani, és ha elérte a ponthatárt felvették.

2013. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Köszönöm!

Akkor valószínű, meg kell várnom, amíg az unokámék értesítenek, mert sajnos én magam nem fogok boldogulni ezzel.

2013. júl. 24. 10:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

KEdves Nagymama!

Ha tudja, hány pontja van és hova jelentkezett, privátban megírja, akkor ígérem, én megnézem Önnek este és megírom, felvették-e az unokát.

Ismeretlenül is nagyon drukkolok neki!

2013. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jaj de kedves, nagyon köszönöm így ismeretlenül is! Igazán jól esik!

Sajnos csak az egyetemet tudom, a szakot és a képzési formát nem. Úgyhogy mindenképp meg kell várnom, hogy ők szóljanak.

De még egyszer köszönöm a kedvességét! Szép napot Önnek!

2013. júl. 24. 10:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha megtudom, hogy hova vették fel, megírom ide is,.
2013. júl. 24. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
rendben, várjuk :) jó lehet ilyen unokának lenni, ahol a nagyi is izgulva várja a pontokat :D szurkolunk neki!
2013. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De kedves, köszönöm! Remélem, ő is így gondolja.
2013. júl. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!