Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egri Eszterházy Károly...

Az egri Eszterházy Károly főiskola mennyire elismert a főiskolák és egyetemek között?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Semennyire.Nem jó fősuli.Sok tanárom volt onnan,képzetlenek,nem tanították meg őket tanítani.

Nevenincs,ha teheted,válassz mást.

2011. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Én pont az ellenkezőjét mondom! Egyrészt egy nagyon régi és neves főiskola. Másrészt erősek és elismertek a képzések, és nem is könnyű elvégezni(tapasztalatból mondom), mellesleg aki szeretné, azt "megtanítják tanítani".

A főiskolák közül a 2. helyen van az országban. Rengeteg a mesterképzési szak (tanári és nem tanári) és van doktori iskolája is történelemtudományból.

Nem bánod meg, ha ide jössz!!

[link]

2011. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A legjobbak: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Sajnos konkrétumot nem találtam,de valahol a végén van a névtelen felsőoktatási intézményeknél.

Nem vicc,ezt állásinterjúztatótól hallottam,akinek onnan van a diplomája,félretolják a papírjait.

Hozzánk közel van,így felénk az a gyűjtő,akit nem vesznek fel sehová,az megy oda,utolsó jelölése mindenkinek ez volt nálunk,a leghülyébb oszitársak is megjelölték és felvételt is nyertek.Olyan sík emberek mentek oda....

2011. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pedig amikor 7 éve végzős tanárhallgató voltam ott, már államvizsga előtt 6 állásajánlatom volt.

Függ a szaktól is, a tanárképzésben és bölcsészképzésben erős, a természettudományi most erősödik, de pl. a gazdasági képzésben a többihez képest alacsony helyen van

2011. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nem oda járok,de én csak ezeket hallottam róla.Elhelyezkedni viszont mindennel és mindenhol nehéz manapság,ez tény.
2011. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ausonia ***** válasza:
66%

első válaszoló gimnazista a gyakorlóban és kifogott néhány rossz kistanárt gondolom :)

a suli jó, a hallgatói élet kiváló.nem igaz, hogy rosszak a tanárok,egy-két rossz mindenhol van.a diplomád értéke nem attól függ, hogy hol szerzed meg, hanem hogy milyen ember vagy,mihez tudsz vele kezdeni.

bölcsész szakra nem javasolnám, de igazából bölcsész szakot sehol sem érdemes végezni manapság.és nem azért nem javasolnám,mert rossz, hanem mert egyéb képzések többet érnek majd később(hangsúlyozom,nem a suli miatt).egyébként rengeteg oktatónk van nagyobb egyetemekről, olyanok is, akik nemzetközileg elismertek a területükön, nem hinném, hogy erre a sulira vesztegetnék az idejüket, ha valóban a "nevenincs" intézmények közé tartozna, ami már önmagában röhej, mert régen is az volt, ami most:a legjobb főiskola az országban.nem egyetem(még, de már dolgoznak rajta),ha neked annyira fontos, hogy milyen pecsét van a diplomádon,akkor valóban válaszd az ELTÉT. de ez lenne a megfelelő indok az iskolaválasztásra? nem hinném...

2011. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,egyetemista és nekem fontos volt,hogy melyik egyetemet válasszam.Kinek nem??????
2011. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én csak azért kérdeztem, mert érdekel, hogy kik hogyan vélekednek az iskoláról. Én is ide járok. Úgy gondolom, hogy szak függő(ez minden suliban így van). Az én szakom se könnyű, csak hiába végzek el egy nehezebb sulit, ha a munkáltatók azt hiszik, hogy nem ér semmit az egri diploma. Szerintem jó az oktatás, sokat tanultam és tapasztaltam már.
2011. aug. 25. 20:14
 9/11 ausonia ***** válasza:
57%

19.30 vagyok,én meg már végeztem rég,sose volt semmi problémám abból, hogy hol szereztem a diplomát,nem hogy lenézték volna...szóval nem értem mire alapoz az,aki még el se kezdte a munkakeresést,nem hogy talált volna állást.

az ember a fontos,nem az iskola neve,már csak azért sem, mert a legnevesebb képzésből is keveset profitál az, akit nem érdekel az egész.

2011. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
az Eszterházy diploma semmit sem ér, most adom be a huszadik helyre tanárként, lenézik nagyon!
2011. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!