Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az ELTE egyiptológia szak?

Milyen az ELTE egyiptológia szak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, azok tapasztalata, akik oda járnak, vagy ott végeztek?Mennyire nehéz?Milyenek a tanárok?.....stb.

2013. júl. 25. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon nehéz !

Óegyiptomi nyelvet kell tanulni

2013. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
Ugye nem oda akarsz menni !
2013. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Kettes, nem mindegy neked? Mi van, ha oda? Kb. semmi közöd hozzá. Vagy megint jön a mehetsz a mekibe vele duma?


Amúgy igen kérdező, elég nehéz. Kell óegyiptomi nyelvet tanulni, meg jó sok a töri.

2013. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem tavaly vettek fel oda, bár végül nem iratkoztam be, de elmentem a szakos tájékoztatóra. Két jó fej tanár beszélt, adogatták egymásnak a szót. Ezek tudós szakok, nem olyan, mint a többi. Azt is mondták, hogy nincs magyar szakirodalom, ezért majd sokat kell olvasni angolul/németül (ahogy tudsz). Engem ez ijesztett el, mert én tavaly még nem tudtam úgy angolul, de idén megcsináltam az emeltet. Nekem szimpi volt a szak, utána kicsit bántam, hogy nem iratkoztam be, de már tudom, hogy jobb így. Szerintem nagyon izgalmas, és rengeteg az érdekes alapozó tárgy. Ne hallgass a lebeszélő dumákra. Nem kell mindenkinek ugyanarra a szakra járnia. Szóval szerintem tök jó, tényleg eszméletlen érdekes dolgokat lehet tanulni, és mondták, hogy van lehetőség Egyiptomban kutakodni.
2013. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

50%-ra ne hallgass! Eléggé utálom a stílusát itt gyakorin, mikor 28 kommentben ír le 2 mondatot...

Fogadd tanácsom: csináld azt, amit legjobban szeretsz (és tudsz)!

2013. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2013. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!:)

Az ,,értelmetlen válaszoló,, viszont legközelebb ne fárassza magát!

2013. júl. 26. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádtam, de elég nehéz is tud lenni :) Dobj privit, ha van kérdésed.
2013. szept. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!