Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben mi lesz a...

Ilyen esetben mi lesz a magyar, állami támogatott "helyemmel"? (magyar és külföldi egyetem)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy felvettek Magyarországon, állami támogatott helyre. De ugyanakkor jelentkeztem külföldre is, ahová csak augusztusban derül ki, hogy felvettek-e? Ha igen, valószínűleg oda fogok járni.


Akkor mi lesz a magyar, állami helyemmel? Csak simán megüresedik és akkor oké, egyel kevesebben fognak járni? Megtehetem, hogy ebben az esetben csak simán nem iratkozok be, vagy ezt máshogy is kell jelenezni az egyetem felé?


Az egyetlen, ami bosszant, hogy ott akkor lesz egy lyuk, ugye ahová járhatna valaki, ha időben tudom a külföldet.



2013. júl. 26. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán megüresedik. Nem kell jelezni, csak nem íratkozol be és kész.

Igen, így vki elől elvetted a helyet. De hát ez van. Nem tehetsz róla, hogy nem derült ki időben.

2013. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sőt állambácsi még lehet örül is neki, hogy nem kell x milliót "kidobniuk" még egy orvosra (orvosi egyetemről van egyébként szó). :D :D
2013. júl. 26. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

És hova mennél külföldön?

Melyik országba?

2013. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez jó.

Felvettek "Magyarországon"

Vidéki egyetemre vettek fel vagy SE-re?

2013. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vidéki egyetem, a külföldi országot nem szeretném kiírni, ha nem baj. De miért kérdezed?
2013. júl. 26. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
En is kivancsi vagyok, hova vettek fel. En azert, mert en is orvos szeretnek lenni, es lehetoleg kulfoldon tanulni.
2013. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettek fel, mert még nem derült ki. Ha esetleg rámírsz priviben, segítek :)
2013. júl. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!