Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon a most felvettek hány...

Vajon a most felvettek hány százaléka végzi el az egyetemet? Mikor vezetnek be felvételit?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
60% szokott végezni..
2013. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

"Elvégzik" (végbizonyítvány, államvizsga) az alapszakot sokan, de nyelvvizsga hiánya miatt egy részük nem

kaphatja meg az oklevelet.

2013. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez szerintem kicsit sok lesz.Mármint a tényleg nehéz sulikon.Főképp 2013-tól.Most még kicsit engedtek nekik,de szerintem meg lesz ennek a böjtje.
2013. júl. 28. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Az is érdekes lenne, hogy az államisok v. a fizetősök közül végzik el többen, amit elkezdtek.

Bár van aki már akkor abbahagyja, ha pl. nem elegendő kredit miatt átrakják fizetősre

2013. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a saját szakom statisztikáját tudom mondani, ott kb a kezdők kb 50-60%-a hullott ki az utolsó évemre, és akkor sem szerzett mindenki diplomát... Mérnöki szak.
2013. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább szakonként szokták nézni.

Én infós szakon vagyok, nálunk még a beiratkozáson mondták, hogy az itt ülők 10%-a fogja elvégezni időben a szakot.

2013. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez már reálisabb,bár a tanárok néha túloznak.
2013. júl. 29. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy miről beszélünk. Nem mindegy, hogy hányan nem végzik el egyáltalán, avagy hányan nem végzik el időben... Egy mérnöki szakon kevesen végeznek időben, viszont a kitartóbbak azért átvészelik, ha kell 6 év alatt... Sokkal kisebb százalékos adat mondható el nálunk akkor ha előbbit kérdezed, mintha az utóbbit.
2013. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!