Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg létezik olyan, h...

Tényleg létezik olyan, h átvesznek állami helyre, ha fizetősként kezdek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan kéne rákeresnem, az érdekelne, hogy ha most felvesznek Pázmányra jogra, államira és tegyük fel, hogy kiváló tanuló leszek, akkor van lehetőségem arra, hogy kérvényezzek állami helyet? Hol tudok ennek utánaolvasni, a PPKE honlapján nem találok erről semmit.

Előre is köszi!


2013. júl. 29. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, lehet. Általában 2 aktív félév után vesznek át államira. Ez úgy történik hogy államin megüresedik mondjuk egy hely, akkor átveszik a legjobban teljesítő költségtérítésest. DE nem mindig ürül, és nagyon jónak, sőt a legjobbnak kell lenni hozzá. Ha a kérdésedből jól vettem ki, most kezdenél. Főiskolán már nem olyan egyszerű a tanulás mint középsuliban.
2013. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igen, most kezdenék, csak kíváncsi voltam, hogy igaz-e ez. Csak én most így utolsó perces pánikban vagyok, mert nem adtam le a jelentkezésemet sehová, közben pedig néhány szakra felvettek volna államira és most el kéne döntenem, hogy mi tévő legyek...

2013. júl. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!