Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kollégiumi felvételt befolyá...

A kollégiumi felvételt befolyásolja a gólyatáborban való megjelenés?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy el tudok menni, mert dolgozom a nyár végéig. Magát a bulit is sajnálom de igazából hallottam olyanokat, hogy a gólyatáborban dől el, hogy kapsz e kollégiumot! Ez mennyire igaz? Megéri elmennem vagy inkább keressek egy kis lóvét még iskolakezdésre?

SZE egyetemről van szó!


2013. júl. 29. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ott derült ki, de a gólyatábortól függetlenül (pont egybeesett a 2 időpont). Szóval ilyentől nem kell tartanod.
2013. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem ott dől el, de ha netán nem kaptál kolit, ott össze tudnál szedni pár csókost akik meg tudnák oldani, hogy kapj...

Széchenyin végeztem én is.

2013. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is SZE-re megyek, de nem találtam meg a gólyatábor időpontját. Te tudsz már pontos időpontot, ha nem honnan értesülök majd róla, mert a honlap nincs a toppon.

köszi

2013. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyereke, beütitek a googlebe, hogy SZE gólyatábor, és köpi az információkat..........


[link]


[link]


Azt ugye nem is kell mondanom, hogy az MTK-sok az első linkre kattintanak a többiek a másodikra.

2013. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!