Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra erdemes menni,...

Milyen szakra erdemes menni, amivel a kesobbiekben el is tud helyezkedni az ember?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
gépész- per jel villamosmérnök.
2013. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez elsösorban attól függ, hogy mi èrdekel ès milyen kèpessègekkel rendelkezel. Mèg a "büfèszakokkal" is el lehet helyezkedni, ha kitartó az ember.


Menj mèrnökire, ha jó vagy matekból ès fizikából.

Menj gazdaságira, ha szereted a nyelveket ès kèpes vagy tanulni öket.

Menj kommunikációra, ha igazán tehetsègesen írsz ès elèg talpraesett vagy bekerülni egy szerkesztösègbe.

Menj orvosira, ha szorgalmas vagy, eltökèlt (ès gazdag).



A legjobbaknak mindig lesz munkája :)

2013. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Igazabol sok minden erdekel,ezert nem tudom,pedig mar ideje eldontenem. Folyamatosan bujom a felvi.hu-n a szakokat,de nagyon sok olyan van,amiben el tudnam kepzelni magam. Most epp a vegyeszmernoki szakot neztem..ez is tetszik. Amugy pedig a nyelveket is szeretem,az emberekkel is szeretnek foglalkozni majd a kesobbiekben.

Most amik a leginkabb eloterben vannak szamomra legalabbis: vegyeszmernok,rekreacioszervezes es egeszsegfejlesztes,a kommunikacio azert nem,mert nagyon sokan vegeznek itt,es nem hiszem hogy kapcsolatok nelkul el tudnek helyezkedni. A turizmus-vendeglatas is erdekelne,de ezzel ugyan igy vagyok mint az elozo szakkal.

2013. aug. 1. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
asztalos, kőműves, hentes...
2013. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki intelligens, művelt, tehetséges, az minek menjen hentesnek? Az ilyen ember félév után vágná fel az ereit, ha hentesként kellene leélnie az egész életét. Aki tud tanulni, aki érti azt, amit tanul, aki tud áldozatokat hozni, aki kitartó, aki érdeklődik, az menjen továbbtanulni, sokkal jobban jár majd vele, főleg akkor, ha nem egy útszéli főiskolán szerzi a diplomáját, valami tényleg nagyon rossz szakon.
2013. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!