Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FSZ képzésen lehet halasztani?

FSZ képzésen lehet halasztani?

Figyelt kérdés
Van egy képzés amit szeretnék elvégezni, gondoltam idén jelentkezek rá (levelezősre) hátha felvesznek, de halasztanék, mert közben alapképzésen vagyok. Viszont ez a szak van, hogy nem indul, mert kevesen jelentkeznek és akkor ha következő évben nem indulna akkor már biztos, hogy bent vagyok. És ilyenkor mi lenne, ha jelentkeznék, halasztok de következőnek nem indul akkor én hova fogok járni? Egyedül órákra vagy micsoda? :)
2013. aug. 4. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ha nem indul akkor mi lesz..de sok intézmény nem engedi hogy passzív félévvel kezdjél.(de van amelyik igen)Ennek nézz utána először.
2013. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!