Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tűrhető ELTE kollégiumok?

Tűrhető ELTE kollégiumok?

Figyelt kérdés

Első évesként fogok kezdeni, a jelentkezésnél pedig 7db kollégium közül lehet választani (aztán 3 helyen kell prioritás szerint elhelyezni...). A választhatóak a következők: ADK (Ajtósi Dürer sor Kollégium); DUK (Damjanich utcai Kollégium); KCSSK (Kőrösi Csoma Sándor Kollégium); Bérelt kollégium (ez mi?); NFK (Nándorfejérvári úti Kollégium); NUK (Nagytétényi úti Kollégium); VUK (Vezér úti Kollégium);


A KCSSK-t néztem ki, illetve az NFK-ról olvastam jót. Itt a GYK-n láttam hasonló kérdést, de az 2009es kérdés volt, azóta gondolom sok minden változott (KCSSK-t felújították, azt tudom. Az A épületet legalábbis). Nem vagyok partyarc, de azért néha napján jó lenne lazítani, inkább a csendesebb kolikat preferálnám. Aki tudna segíteni, az tegye meg mert lassan le kell adni a jelentkezést.


Köszi előre is.


2013. aug. 5. 14:38
 1/6 anonim válasza:

szia én is idén kezdek az ELTE-TTk-n én is a Nándofehérvárit a Kcssk-t meg a kerekes úti kolit néztem ezek ahogy informálódtam róluk egészen tűrhetőek . Még ami tetszik a nagytétényi de az lepukkant de cserébe ott van a Campona meg ott ha jól tudom a szobádat olyan színűre fested és úgy rendezed ahogy akarod .

Őszintén szólva nem sokat tudok segíteni mert még én is vívódom a sorrenden , itt taálsz kéepekt az egyes kolikról : [link]

melyik karra fogsz járni és milyen szakra ha szabad megkérdeznem :)?

remélem azért tudtam segíteni

2013. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ELTE IK-ra megyek. KCSSK-ba szeretnék nagyon bejutni. egyébként a Kerekes úti kolesz nálam miért nincs jelentkezésnél a listában?
2013. aug. 6. 04:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert már az éven nincs KUK, vagyis van, csak bérlemény néven fut! Egyébként egyik koli se csendes, elég sok ember él együtt, vkinek mindig szülinapja, névnapja, sikeres vizsgája van. A KCSSK igaz, hogy fel van újítva, de attól nehogy azt hidd, hogy olyan jó:/
2013. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Bérelt Kollégium lenne a KUK?
2013. aug. 6. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
én is idén leszek TTK-s! péntekig van határidő, de még most se tudom mit jelöljek. ti az ajtósiról mit gondoltok? ott vannak kétágyas szobák és állítólag csendes. nektek végül hogy alakult a sorrend? hány pontotok van? :) ('kollégium pontszámítás elte' beírod googleba és az első oldal amit kidob egy pdf fájl, én az alapján számoltam)
2013. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A KCSSK-nak minden épülete fel van újítva, nem csak az A. De ha csendesebb kollégiumot szeretnél, inkább az NFK-t tudnám javasolni. Ez a legkisebb kollégium, nagyon jó környéken van, jó a társaság. Viszont, ez is túljelentkezéses, tehát értelmetlen második helyen megjelölni, mert csak első helyről van esélyed bejutni. Közelebb van az IK-hoz, talán ez van a legközelebb, igazából még gyalog is mehetsz.

Bérelt kollégium néven a KUK fut.

2013. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!