Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A széchenyi István Gimnázium...

A széchenyi István Gimnázium (budapest) tényleg egy nagy kalap szar? Válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az oktatás egyenlő a nullával, és hogy a tanárok sem a legkorrektebbek. És olyat is mondtak róla, hogy sok ott az elkényeztetett ri*anc.. (bocsánat :S) Ez tényleg így van? Nagyon-nagyon tetszik ez a suli és már döntöttem, hogy elsőnek jelölöm be de utána hallottam ezeket, és most nemtudom mit higyjek. :S
2009. okt. 26. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nyílt napon voltam, meg felvételit írni. Nem tudom, de akiket láttam felvételizni inkább voltak a szerencsétlen kategóriából, mint az elkényeztetett ri.bancból.
2009. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A tanárok szuper jófejek, igaz, hogy mindegyiknek van valamilyen beütése, de azért nagy részük normális, és egészen emberbarát. Pont annyira távolságtartóak, amennyire kell, de tudsz velük beszélni személyes problémákról is, ők meghallgatnak, segítenek. Az oktatás tényleg nulla, szóval ha négyes, vagy afölött van az átlagod, akkor szerintem ne ezt jelöld elsőnek, mert itt semmi újat nem fogsz tanulni. A diákok többsége is normális, bár minden osztályban vannak klikkek, de nem menő dolog kiközösíteni bárkit is. Szerintem elég összetartóak vagyunk, persze mindig vannak kivételek.. De úgy alapból a hangulat jó, vidám.
2009. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem fogok tanulni semmi újat?
2009. okt. 27. 10:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy pl. egy nyelvórát simán végigülsz úgy, hogy nem csinálsz semmit, mert mindent tudsz.
2009. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
fuhh az nemjó :S és te hányas átlaggal kerültél be, és most hanyadikos vagy?
2009. okt. 27. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 3,8 és simán felvettek. Most járom a tizediket..
2009. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsii.. mégegy kérdés. milyen szakra jársz?
2009. okt. 28. 08:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát én 4 évet szenvedtem ott, tudnék mit mesélni.

A tanárok egyátalán nem korrektek és tényleg tele van a suli elkényeztetett kiscsajokkal meg hát a fiúk se semmik...

Nálam már rögtön ott szúrták el, hogy olyan tagozatra vettek föl, ahova nem is jelentkeztem és egyszerűen nem voltak hajlandóak átvenni dacára, hogy lett volna hely. 3-an jártunk így, csak a mi osztályunkban.

De ha érdeket, tudnék még sorolni jópár dolgot.

2009. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szar hely, egyik ismerősöm otthagyta, mert arc alapján buktatták. Aki járt oda, csak annyit mondok: töri
2009. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

14:33-as vagyok. Hát igen, a töri. Harmadikban kaptunk egy új tanárt. Mái napig szó szerint tudom a könyvet, de mégis minden félévben és évvégén felelnem kellett a kettesért, mert mindig karót adott a tanár a dogámra, pedig mindig jó választ adtam.

Leírok egy konkrét esetet: írtunk egy 4db A/4 oldalas dogát. Minden kérdésre tökéletesen tudtam a választ és természetesen egyes lett. Volt egy tanár kedvenc aki a doga napján nem jött be, de másnap a tanár megírattatta vele. Semmit nem tudott. Mondta is, meg láttam a lapján is, hogy a nevén kívűl össz-vissz 3 szót írt a két lapra. 3 hétig nem javította ki neki a tanár, hátha mindenki elfeledkezik róla, aztán közölte, hogy hát ő úgy döntött ezt nem pontozza le és ez így hármas.


Sajnos azt kell mondanom, hogy ebben az iskolában nem ez az egyetlen tanár aki ezt csinálja.

2009. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!