Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent István Király Zeneművé...

A Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynek van Kollégiuma?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és szeretnék ebbe az iskolába járni mivel régóta tanulok zenét.De nagyon fontos lenne ha lenne kollégiuma ennek az iskolának.Azzal is tisztában vagyok lehet hogy ide nem vesznek fel.Akkor viszont a Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola is érdekelne hogy esetleg ennek az iskolának van-e kollégiuma.Meg még a Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium érdekelne ugyanúgy hogy van e kollégiuma.Mindhárom iskola Budapesten van.Előre is köszi a válaszokat.:)

2013. aug. 8. 16:03
 1/1 anonim válasza:
Tudom, hogy már egy régebbi kérdés, de aki látja és oda szeretne menni, annak jól jöhet még. Van három kollégiuma is: Uzsoki utcán, Váci kollégium és még van egy, csak annak sajnos nem tudom a nevét:/ Egyébként kedves kérdező téged felvettek oda? Ha igen tudnál mesélni kicsit róla? Most szeptembertől én is oda fogok járni.
2019. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!