Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S! Kollégiumba lehet...

S. O. S! Kollégiumba lehet cápát vinni? (akváriumban tartanám)

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet a legtöbb koli szabályzat tiltja, de a gyakorlatilag ingen, sok olyat tudok hogy tart koliban kisebb állatot.
2013. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
most igazi cápára gondolsz? :D
2013. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 reptoid ***** válasza:
100%

Tényleg akváriumban tartanád? Azt hittem már láncon :D


Amúgy nem szokták engedni az állatokat, de néhol pont az akvárium kivétel, szóval intézményfüggő.


Viszont a kisebb cápákat is minimum 1000 literes akváriumban illik tartani, ami sanszos, hogy el sem fér, másrészt pedig üveggel, kövekkel, állványzattal együtt bőven egy tonna fölött van a tömege. Még egy új épületnél is kell egy statikus, hogy megnézzék, hová lehet tenni emeleten, nemhogy a régi koliknál. Tuti nem bírná a födém.

2013. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem baj az, sok jó cápa kis helyen is elfér... :D


Na ne már... nem gondoltam volna, hogy ezt a fatális baromságot bárki is komolyan fogja venni.. :D

2013. aug. 9. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért ne vennék komolyan? Nem csak nagy fehér cápa létezik, sok fajuk elfér kisebb akváriumban. Aztán meg emberek tartanak otthon madárpókot, skorpiót, kígyót, cápa miért lenne olyan meglepő?
2013. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jót nevettem. :DD Mindenesetre megnézném egy kolisszobában, ahogy úszkál az akváriumban. Meg amúgy belegondoltál milyen lenne mellette aludnod? XDD
2013. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 reptoid ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes mellettük aludni, bár mondjuk nálam van vagy 3 méter az ágy és köztük :D
2013. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pici elefántot vigyél koliba, mert az olyan aranyos:))
2013. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os. Szerintem tök jó lenne, biztonságban érezném magam és ha valaki nem hagyna aludni, megfenyegetném, hogy a cápám leharapja a .... :D


8-as: Egy elefánt után nem lenne valami kellemes érzés minden nap feltakarítani :D

2013. aug. 10. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, szuper, még egy cápás barom. Barátkozz össze a szobatársammal, akkor együtt sétáltathatjátok a cápikat... -.-
2013. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!