Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jesszus! Félek a gimitől, DE...

Jesszus! Félek a gimitől, DE naaagyon, mit tegyek? :ccc

Figyelt kérdés
félig fekete vagyok (apum részéről) és elmentem fél évre egy másik suliba de ott mindenki cseszegetett (most leszek 8.-os) és borzalmas volt, nagyon depis állapotban voltam, visszamentem a régi sulimba, (itt már picit jobb) de itt is b*szogatnak, a Szent Benedekbe szeretnék menni a nyelvek miatt mert a vendéglátásban szeretnék elhelyezkedni, és most annyira félek, hogy ugyan az lesz mint anno:s (nulladikra is mennék) :((( nem szeretném elveszteni a neheze megszerzett barátaimat, velük akarok maradni! de senki sem jön abba a suliba amelyikbe én :( nagyon félek mit tegyek?

2013. aug. 10. 14:18
 1/10 A kérdező kommentje:
-13/L-
2013. aug. 10. 14:19
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ne aggódj :) Gimiben azért már érettebbek az emberek :) A mi sulinkba is jár egy félig arab lány, csadort kell hordania, nyáron se lehet kint semmilyen az arcán és a kézfején kívül, szóval nagyon betartják a vallási dolgokat meg azért látszik is rajta hogy arab, de senki nem cikizi, mindenki elfogadta, sok barátja van és teljesen beilleszkedett. Szerintem ha első naptól kezdve kedves vagy és nyitott akkor biztosan elfogadnak majd :)
2013. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj, a gimnáziumban már alábbhagynak az ilyen gyerekes hülyeségek mint a kiközösités, csúfolódás, hidd el fogsz találni magadnak nagyon jó barátokat, még akkor is ha kicsit félénkebb tipus vagy.
2013. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gimnáziumban már jobb lesz, de azért sokszor még van pár idióta...
2013. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ne félj, ha nem tetszik a légkör, menj másik gimnáziumba és amelyikbe jelentkezel utána, ott panaszold el, miért kellett az előzőt elhagynod. Így meg fognak szánni és felvesznek, remélhetőleg egy jobb osztályba.

A lehető legrosszabb az, ha 4 évet olyanokkal töltesz el, akiket szívből utálsz. (nem azért, mert benned van a hiba, hanem azért, mert ők ilyen aljasak)

2013. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy picit aggódsz, de minden helyen vannak normális emberek. Nem nehéz őket megtalálni, velük összehaverkodsz, és nem lesz semmi baj. Az utálkozókra pedig nem kell odafigyelni. :)
2013. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem kell félni tőle.Én egy bajkeverő csaj vagyok de kedves is tudok lenni.Vannak jó fejek és érettek a gimiben de persze hülye gyerekből is van pár.
2013. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én iskolámban az egyik tanár teljesen fekete! :)

Van egy arab lány is a suliban. Meg egy orosz és egy szerb is. Utóbbi kettőnek erős akcentusa van.

De itt azért nem olyan gyerekesek, éretlenek az emberek. :)

Tuti nem lesz gond, nem fognak piszkálni!

2013. aug. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi! am lehet hogy inkább a kis-képzőbe megyek... :) még elválik, hogy melyik után tudok jobb egyetemre járni
2013. aug. 15. 10:35
 10/10 anonim válasza:
szerintem ne aggódj emiatt... aki érett és értelmes az nem fog szekálni ha csak okot nem adsz neki rá, de sajnos tapasztalatból mondom ahová én jártam mikor 9.es voltam normális kultúrált emberek voltak és mire végzős lettem voltak olyan egyedek már ott akik brahiból benyomták a tűzjelzőt levertek több tablót rongáltak, pofátlanok voltak a tanárokkal stb stb...szóval ilyen emberek mindenhol vannak.. nem kell velük foglalkozni mert annál jobban rádszállnak
2013. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!