Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jesszus! Rokon! Ez abnormális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jesszus! Rokon! Ez abnormális dolog?!

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam a réglátott a másodunokatesómmal, de mikor pillanatokon belül rájöttem, hogy vonzónak találom, még én is megdöbbentem magamon. Oké, hogy pont az esetem, de basszus, a rokonom! Ez abnormális, nem? Történt már valakivel hasonló? Ennek mit tudok csinálni? Hülyén érzem magam...
2013. ápr. 13. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vannak akik össze is házasodnak az első(!) unokatesójukkal..
2013. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem abnormális, de azért meg ne dugd!
2013. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
énnis így voltam az un.tesómba voltam szerelmes énnis k*rva hülyén éreztem magam mer nekemis nagyon bejött...de ...Ha nem olyan szoros a családi kötelék akkor írj rá vagy beszélj vele nyugottan erről. Lehet kicsit meglepődik :D. De egy próbát megér:) ( nem te vagy az első és az utolsó aki a saát unokatesojába/rokonába/testvérébe szerelmes)
2013. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem annyira gáz. Genetikailag elég távol álhattok egymástól, és a törvény sem tiltja a házasságotokat. Mondjuk az első unokatesók házasságában már nem vagoyk biztos, az úgy már cink...


Pasi vagy? hány évesek vagytok?

2013. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha másodfokon csak az unokatesód akkor házasodhattok gyermek süzlethet mert annyira felhigul a vér hogy a vérfertözés tlejes mértékben kizárható.

Szóval ne érezd parásnak hiszen ő szinte már csak "papiron" rokon :)

2013. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, lány vagyok.
2013. ápr. 13. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:

#4 [link]


(tudom, tudom, nem megbízható forrás a wikipédia)

2013. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 18, ő fiatalabb nálam.
2013. ápr. 13. 22:23
 9/13 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Ha a családodat nem zavarja, akkor szerintem rendben van.
2013. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik jó barátom volt együtt 1,5 évig a másodunokatesójával úgy, hogy a család áldását adta a dologra. És mindketten jó családból származnak. Másodunokatesóknál már gyerekek is születhetnek, mert nem lesz vérfertőzés. Mindent bele!
2013. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!