Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek kilencedikbe....

Free spirit kérdése:

Most megyek kilencedikbe. Rocker vagyok és nem tudom hogyaan fognak fogadni. Mit javasoltok a beilleszkedésnél? 15/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 05:52
 1/10 acelsziv ***** válasza:
100%
Add magad. Foglalkozz azokkal, akik rendesek veled és szard le a bunkókat.
2013. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Ha mindenki köcsög lesz, és látod, hogy nem benned van a hiba, akkor válts sulit! Jobban jársz.
2013. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesznek ott mások is, akik szintén rockerek.
2013. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Láttam már olyan osztályokat, ahol egy se volt. Csak pávákból és cicababákból állt, mintha egész nap a napiszarra járnál, amikor belépsz egy ilyen osztályba :D
2013. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy mentem gimibe, de semmi problémám nem volt a beilleszkedéssel. Bár nálunk azért elég sok ember preferálta az ilyen jellegű zenéket még ha az öltözködésük nem is tükrözte ezt. Engem sosem szóltak le, vagy néztek ki. Szóval szerintem add önmagad, és majd kialakulnak a barátságok is. :)
2013. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Hát, szerintem rögtön kezdjük ott, hogy egy rocker, cicababa, kigyúrt állat is ugyanolyan ember mint a többi, ergo nem kellene, hogy ez okot adjon arra, hogy valakit kizárjunk a közösségből. Mindig vannak, és lesznek is bunkók, viszont ne úgy fogd fel, hogy te más vagy. Én ezeket tudom javasolni, nemkéne, hogy ebből baj legyen! Sok sikert a suliban.
2013. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hát én is rocker vagyok és most megyek kilencedikbe.

Szerintem akkor te nekem az álmaim nője lennél :D

14/F

2013. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves válaszokat.

És utolsó válaszoló... WOW köszi

2013. aug. 11. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Add magad mindig! Szerintem biztos, hogy lesznek az osztályodban rendes, normális emberek. Az ő társaságukat keresd és ne keveredj balhéba, azokkal akik esetleg piszkálnak. Legyél te az okosabb!
2013. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is így mentem gimibe tavaly és nemvolt semmi gond ráadásul engem úgy fogadtak be hogy senki nem rocker az osztályból :) Csak add magad és ne játszd a bunkó rockert aki mindenkit lenéz:)
2013. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!