Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít az egyetemi...

Mennyire számít az egyetemi gólyatáborban való részvétel a későbbi beilleszkedésnél?

Figyelt kérdés

Idén megyek először egyetemre, de nem tudom, elmenjek-e a gólyatáborba, mert van pár dolgom a tanévkezdés előtt (az egyetemi dolgoktól függetlenül), meg nem vagyok valami nagy ivó, nem tudom jól érezném-e magam. Viszont attól is tartok, hogy ha nem megyek el, akkor később nem fogok tudni beilleszkedni, bár tudom, a gólyatáborba se mehet el mindenki, mivel limitált a helyek száma. :)

Ezért kérdezem azt, hogy a gólyatábor mennyit számít későbbi ismerkedésnél?



2013. aug. 2. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Kb. ez a 150 milliomodik hasonló kaliberű kérdés és mindenhol ugyanazt tudod olvasni: számít, de nem mérvadó. Annyi gólyáknak való program lesz meg szakos programok, hogy simán be tudsz később is illeszkedni, főleg, hogyha nyitott vagy és barátságos...

Én is most megyek egyetemre egyébként...

2013. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

124052055. ugyanilyen kérdés:


Kinek hogy... Ha jó ismerkedő vagy később is gond nélkül beilleszkedsz. De ha szeretnél nem kukaként odamenni nem ismerni semmit nem tudni semmit az egyetemről akkor nem rossz elmenni. Főleg, ha pl. koleszos leszel.

Más sem szeret vedelni sőt van aki alkoholt sem iszik mégis jól érzi magát. Nem ezen múlik...


De egy szó mint száz ez nem nekünk kell eldönteni...

2013. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 throwaway4 ***** válasza:
Ha megteheted, mindenképpen menj el, már csak azért, mert életre szóló élmény - no meg ott van az általad említett beilleszkedés-segély.
2013. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
komolyan wazze, miért kell ezt naponta 15 fogyatékosnak megkérdezni????
2013. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!