Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi gólyatáborokban, mik...

Egyetemi gólyatáborokban, mik azok a meztelenkedős feladatok, amiről állandóan hallani?

Figyelt kérdés

Mert ezt hallani mindenfelől, hogy inni kell, meg meztelenkedni (persze nem kötelező egyik sem, tudom).


De konkrétan, milyen feladatok ezek, ahol meztelenre kell vetkőzni? Vagy ezek csak legendák? Vagy csak részegen páran ledobják a ruhát? :)



2013. aug. 11. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Pl. a csapatnak minél hosszabb ruhaláncot kell csinálni, vagy mindenkinek fészket kell építeni a saját ruhájából, vagy meztelenre kell vetkőzni aztán húzóra mondjuk 2 deci pia, futni 20 métert, majd egy üveg körül körbeszaladni 10-15ször, miközben az üveget nézed felülről (a lényeg h baromi elszédülsz) és vissza kell futni, ilyenek és ehhez hasonlók.

De van olyan is aki spontán levetkőzik és úgy partyzik, abban a helyzetben senki nem nézi hülyének, ez a gólyatábor része.

2013. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
"Normálisabb" feladatok nem szoktak lenni?
2013. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Általában mindegyik feladatban (még a csapatépítő jellegűekben is) benne van az ivás, és/vagy a bevállaló készség. Ez ilyen. Abban a szituációban az égvilágon senki sem fog h.lyének nézni, mert ott ezek tök természetes dolog. Akárcsak némelyik egyetemi koleszban. Valamilyen szinten szégyenlős vagyok, de a gólyatáboromban nem szégyelltem teljsen levetkőzni 50-60 ember előtt meztelenre, mert egyrészről nem csak én vetkőztem, másrészről az ember egyszer élheti át az ilyet.
2013. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt azért meg kell hagyni, hogy nem mindegyik gólyatáborban van ez.
2013. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ismerősök mesélték a saját élményeket, meg amiket neten látok az én gólyatáborom még a lazábbak közé tartozott, de alig volt pár feladat ahol nem volt meztelenkedés valamilyen szinte vagy ivás.

És igazából őszintén megmondom, mi értelme lenne nélkülük? Befizeted a 15-20 ezret azért, hogy csak beszélgess és éjszaka meg aludj? Azt szeptemberben is meg lehet tenni. Szóval valamilyen szinten illik részt venni az ilyen dolgokban is...

2013. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak meztelenre "vetkőzni" (felsőtestre értendő) nem olyan nagy dolog-
2013. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem csak felsőtestre értettem.

A csajoknál meg szerintem nem akkora szám levetkőzni fehérneműig (senki se tiltja meg nekik, hogy fürdőruhát vegyenek a ruha alá - és így már fürdőruhára nem akkora parádé levetkőzni). Bevállalósabbak meg leveszik a melltartót is és takarják a lényeget.

2013. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk le kell nyalni a lányokról a tejszínhabot, tölcsért csinálunk a lányokból, és úgy öntjük a másik szájába a piát. Stb... Viccesek:)
2013. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!