Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az anglisztika...

Szerintetek az anglisztika szakot lehet bírni munka mellett?

Figyelt kérdés
Csak mert valószínűleg máshogy nem tudnám megoldani.

2013. aug. 13. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Bölcsész szakból akár párhuzamosan többet is. Kérdés hogy van-e értelme?
2013. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nappalin?

Hacsak mondjuk hétvégén dolgoznál

2013. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányadéven?
2013. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor nem lesznek olyan jó jegyeid
2013. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, nappalin. Még nem járok egyetemre, de most fogok ballagni.
2013. okt. 19. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos lehet, de nem biztos, hogy megéri-nem tudsz majd készülni, állandóan fáradt leszel
2013. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nyelvszakos vagyok, szerettem volna dolgozni, de rohadt sok az anyag. Tény, hogy ez nem olyan nyelv, amiből már van nyelvvizsgám, szóval mi az alapoktól kezdtük. Most vagyok elsős, és nagyon sok az anyag, ha az ember nem tanul otthon minimum napi 1-2 órát, tökre lemarad. Ezek után választani lehet, hogy hétvégén a barátommal vagyok-e vagy dolgozom. Egyértelmű, hogy a hétből 2 napot inkább pihenéssel szeretnék tölteni (és még olyankor is kell egy kicsit tanulgatni).
2013. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!