Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-GTK kommunikáció és...

BME-GTK kommunikáció és médiatudomány szakán belül, a vizuális kommunikáció szakirányra érdemes-e jelentkeznem, ha videóvágás, filmezés érdekel?

Figyelt kérdés
állítólag az ottani oktatás ér valamit egyedül az országban, nem tudom viszont, hogy ha filmrendezés, vágás érdekel, ott mennyire foglalkoznak ilyennel? elsősorban saját tapasztalatok érdekelnek. 18f

2013. aug. 13. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a vágás szakmailag érdekel, akkor valami műszaki képzésre menj. (onnan lehet szakosodni médiatudományokra.) Ha a filmkészítés művészetileg érdekel, akkor jó ez amit írtál.
2013. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi, nem egészen értem. milyen műszaki képzés van, amiből médiára lehet szakosodni? komm. és médiából lehet csak ilyenekre menni mint vizuális kommunikáció, médiainformatikus, vagy tévedek? nem hallottam még másról :\
2013. aug. 14. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
BME villamosmérnöki és informatikai karán van olyan képzés, amiből lehet szakosodni audio-video-mérnökségre. Ez szigorúan a szakmai részt jelenti.
2013. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!