Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció és médiatudomány...

Kommunikáció és médiatudomány alapszakra hova érdemes jelentkezni itthon, ahol megfizethető is (vagy akár áll. finanszírozott? )

Figyelt kérdés
médiainformatikát vagy valamilyen videós szakirányt szeretnék,de ötletem sincs hova kéne jelentkeznem. Dunaújvárosiról hallottam jókat, de a többi is érdekelne, tapasztalatokra kíváncsi lennék.

2013. júl. 24. 23:13
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Ha videós szakirányt szeretnél tanulni akkor a BKF (de a BKF hulladék amúgy). Az a baj, hogy a legtöbb kommunikációs szakon nagyon hulladék az oktatás. Ha szeretnéd, hogy valamit érjen a diplomád akkor én a BME-GTK komm-médiát ajánlom. Negyedik félévben lehet szakosodni kommunikációtechnológiára, ami nagyon jó.


Igaz a fizikát és a hasonló tárgyakat utálni fogod ugyanis azok tartják őket, akik a mérnököknek. Kevesebbet várnak el, de az még így is brutális. Ha nem lógod el, akkor nagyon brutális elméleti, elemzési tudást fogsz kapni. Tehát itt nem újságíró képzés megy.

2013. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!