Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken csak szénszünet van?

Egyetemeken csak szénszünet van?

Figyelt kérdés
Most néztem tanrendet (SZTE) és csak szénszünet van meghirdetve, magyarán akkor se őszi szünet, se tavaszi nincs úgy mint középiskolában volt?
2013. aug. 13. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Most már nincs. Tavaly még volt tavaszi szünet. Máshol nem tudom h h megy mert én is szte-S vagyok
2013. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
??? Hogyhogy nincsen??? Tavaly még volt...
2013. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyeteme válogatja. A BME-n nincs őszi és tavaszi szünet, de van néhány nap kari szünet, ami nálunk pl. az SCH-qpa (nagy buli, de pihenni, házit írni is lehet helyette), sportnap, ilyesmi szokott lenni. A tavaszi félévben egyáltalán nincs szünet, ha jól emlékszem.


Az eltén van, vagy legalábbis tavaly még volt őszi és tavaszi szünet is, de javítson ki valaki, ha tévedek.

2013. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár még karonként is változó, legalábbis a Debreceni Egyetemen van amelyiken van szünet és van ahol egyáltalán nincs.
2013. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ELTE BTK-n lesz őszi és tavaszi szünet is. Meg persze téli is.
2013. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az SZTE-n azért van szénszünet, mer a drága kormány szedi el a pénzt az egyetemtől, és vhol spórolni kell. A szénszünetben a klinikákon kívül semelyik egyetemi épület nincs nyitva, vizsgázni sem lehet. De mivel a szénszünetet a vizsgaidőszakból veszik el, amit viszont vhonnan pótolni kell, így nincs tavaszi és őszi szünet. Eddig volt.


Egyébként egyeteme válogatja. Vmelyik ismerősömnek nem volt se tavaszi, se őszi szünet, de helyette 2 héttel később kezdődött csak a suli, mint nekem.

2013. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!