Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen programok vannak egy...

Milyen programok vannak egy gólyatáborban?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetem gólyatáborában fogok részt venni, kíváncsi vagyok, hogy milyen progik lesznek. :)Inni lehet például? Kb hány mennyi a fiúk-lányok %-os megoszlása?

2013. aug. 15. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Viccelsz ? Az ivásról meg a buliról szól az egész :D
2013. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az ivásról szól az egész !

Igen vannak programok!! Ismerkedős programok vannak. Az a lényeg,hogy a gólyák meg ismerjék egymást és ne az egyetemi padokban lássák egymást először. Aztán az is lényeges,hogy meg ismertessék a gólyákkal a Hallgatói Önkormányzatot, mert azon keresztül fogják majd éveken keresztül intézni az összes ügyes bajos dolgukat a majdani hallgatok.

Pia is van de nem kötelező le részegedni!

A fiuk-lányok % -os aránya változó,ami attól is függ ,hogy melyik karra jársz majd. De mint ismeretes ,hogy a magyar népesség 3 nő egy férfi arányú,feltételezhetően a gólyatáborban sem lesznek nagyobb arányban fiuk.

2013. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtatok. milyen programok szoktak lenni? milyen vetélkedők? szoktak lenni sportesemények, vagy hasonlók?
2013. aug. 15. 02:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportesemény a leg megerőltetőbb a sörpörgő, annál durvább nem igazán van :D Nézz utána youtube-on beírod gólyatábor és kihoz egy csomó cuccot... Nemek szerinti százalékos megoszlást nemtom ez függ hogy milyen karra mész. Én pl GTK (nem debrecen) ott több lány van, de gondolom egy gépész vagy info karon inkább a fiúk vannak többségben.
2013. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
Dehogynem csak az ivásról szól, meg a buliról! Vannak progik is, de ott is inni kell, meghát meztelenkedés, stb. Mi pl az állattenyésztő tanszak előtt kúrtuk meg meztelenül a bika szobrot, meg pucér csajokról nyaltuk a tejszínhabot.
2013. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez is megvolt, leírom a tapasztalatokat. Rohadt sok pia, napközben sör, bor, éjjel pedig töményebb. Alvás: naponta 2-3 óra, kevés kaja. Állandó programok vannak, a nagyrészük egyáltalán nem érdekel (pl találd meg az egyetemben egy híres ember képét, születési dátumát). Egyedül a sportnapnak volt értelme. Amit még hülyeségnek tartok: nem az osztálytársaimmal ismerkedtem meg, hanem sorsolás alapján válogatott random emberekkel más karokról.
2013. szept. 10. 21:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Meztelenkedés nem volt :)
2013. szept. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!