Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova tovább? melyik iskolába?...

Hova tovább? melyik iskolába? Számít a tandíj?

Figyelt kérdés
jövőre végzem el az általánost és nem tudom hova-tovább. a sulik között nem tudok különbséget tenni. mit ajánlanátok egy olyan lánynak aki még 2 szakma között nem tudott választani,de sulit kell találnia.az egyik szakma a plasztikai sebész a másik az ügyvéd!!! SOS mert nem tudom mit évő legyek!
2009. okt. 28. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mindkettőhöz egy JÓ gimnázium kéne és utána sikeres felvételi az egyetemre. Jó tanuló vagy? egyébként nem baj, ha nem, mert még lehetsz, vannak későn érő típusú emberek
2009. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huh, mind két hely komoly!Ha ügyvéd vagy doki szeretnél lenni, akkor szerintem egy sima gimi is jó, ami nagyon erős, hogy felkészülj a felvételire!Vagy egészségügyi szakközép!De lehet sima gimibe kéne menned, akkor még el tudod dönteni, hogy doki vagy ügyvéd szeretnél-e lenni.Ha kiderült, akkor ezerrel ráhajtani a felvételire, és addig is jó ha nyelv vizsgázol legalább angolból.Ja és latinul kezdj el tanulni!!
2009. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én a szegedi tudományegyetem állam- és jogtudományi karára gondoltam am közepes tanuló vagyok..
2009. okt. 28. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
szégyen lenne, ha sikerülne.
2009. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok sikert, én szurkolom:)
2009. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg egy jó gimnázium, hogyha tudsz tanulni, mivel hogy hova akarsz majd menni szerintem még változik.
2009. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon előre és komolyan akar gondolkozni mint te, akkor érdemes olyat választani amivel bárhol érvényesülhetsz. akár kis hazánkban akár külföldön. A joggal ezért nem sokat érsz! Az orvosi viszont mindenütt jó. Én pécsi vagyok itt van a Pécsi Tudományegyetem orvosi kara és rengeteg külföldi diák jár ide. A magyarországi orvosképzés egyébként is világhírü. Több volt régi iskolatársam is itt végzett. Azóta Irországban , Ausztráliában, Angliában és az Egyesült Államokban dolgoznak.Remélem segítettem Neked a döntésben. Szia:Kriszta
2009. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!