Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az első középiskol...

Milyen volt az első középiskolai napotok? Ismerkedés, hova ültetek, mit csináltatok a szünetben? Minden érdekel. : )

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
néztem, mint a hal a szatyorban
2013. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, reggel az évnyitón megkerestem az osztályomat, beálltam hátra, két lány mellé, akikkel összeröhögtünk, mikor valaki elkezdte énekelni a Himnuszt :DDD Aztán egy lány bemutatkozott és vele lógtam utána egész nap. Meg szerencsére volt ott 2 volt osztálytársam is, akikkel általánosban együtt jártam, úgyhogy így némiképp könnyebb volt. Így beültem ezzel a lánnyal egy padba, meghallgattuk az ofőnket, bemutatkoztunk, szünetben velük beszélgettem, de kicsit azért mindenki meg volt szeppenve.

Fura volt, főleg így 5 év távlatából visszaidézni :D

2013. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2. hozzászólóval hasonló volt a helyzetem és én is 5 évvel ezelőttről emlékezek vissza. Én is megkereste az osztályom csak én én senkit nem ismertem as suliból. Én leültem egy padba és mellém ült egy csaj és vele pont elvoltam.
2013. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam gólyatáborba, és pont azzal a csaj osztálytársammal akivel első nap korán bementünk ( tök véletlen ) :D gólyatáborba nem sokat beszéltünk, de mivel ott voltunk ketten és köbö negyed óráig még nem jött senki, elkezdtünk beszélgetni és végül mondta, hogy üljünk egymás mellé :D valahogy ilyen volt :D
2013. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bementem, beálltam az osztálytársakhoz, felmentünk a terembe leültem egyedül aztán a suli körbejárásánál már kezdtünk beszélgetni egymással.
2013. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, mint a többiek.

Reggel 8kor volt az évnyitó, bementem ki volt írva az ajtóra, hogy az osztályok hol állnak az udvaron, kimentem az udvarra, megkerestem az osztályom és oda álltam.

Aztán elkezdődött az évnyitó, csöndbe végig hallgattam, aztán mentem velük fel a terembe.

Ott ült egy lány, megkérdeztem, hogy mellé ülhetek e, mondta hogy igen, bemutatkoztunk egymásnak és pár szót váltottunk.

Szünetbe mindenki csöndben evett:)XD

Aztán hazafelé menet már pár osztálytársammal váltottunk pár szót, de olyan alapokat, hogy ki hol lakik, melyik suliból jött stb.

Aztán napról napra egyre oldódott a közösség.

2013. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én bementem a termünkbe, köszöntem és leültem egy padba, aztán az egyik csaj megkérdezte h leülhet-e mellém, és sikerült elesnie a székkel, így magamra ismertem benne és azóta is egymás mellett ülünk :D

Nálunk év eleji program (a felsőbb éveseknek), hogy bemegyünk minden kilencedikes terembe és nézzük őket, mintha valami állatkertben lennének és megállapítjuk, hogy ""rendes"" osztály-e vagy nem, abból, hogy csendben esznek-e vagy beszélgetnek is :D

2013. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Már előre kinéztem magamnak egy padot.

A lánynak, aki szimpatikus volt, mondtam, hogy

üljünk oda. Odaültünk.

És jó volt.-

2013. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!