Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmus! Tudom, hogy nagyon...

Turizmus! Tudom, hogy nagyon telített a szakma, rengeteg a hallgató is. De ennek ellenére tényleg nem éri meg azt tanulni? Például a BGFes diplomámat nem tudnám jól hasznosítnai itthon v akár külföldön?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 100%-ig biztos vagy abban, hogy ki tudsz jutni külföldre és ott biztosan fogsz kapni munkát, akkor megéri. Egyébként nem.
2009. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ausztriában a munkahelyeken eddig nem akarták elfogadni (kb 2 évvel ezelőttig), azt mondták, "honosítani" kell, ami annyit jelent gyakorlatilag, újratanulni a szakmát itteni iskolában. A diplomát meg se nézték sehol. (Igaz, azon a részén, ahol a legnagyobb a munkanélküliség.)
2009. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyu, ha kedved van hozzá, csináld! Én BGFes vagyok. És mivel semmi mást nem találtam, ami tetszett volna (illetve pl. töri szakra szívesen mentem volna, de nem szeretnék középiskolai tanár lenni), ezért ezt választottam. Szóval ha van máshoz kedved/ érzéked, válaszd azt, de ha valóban ez az, amit csinálni szeretnél, akkor hajrá!
2010. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!