Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceniek! Szerintetek...

Debreceniek! Szerintetek melyik a legjobb debreceni gimi? Angolt, magas óraszámban tanulnék+talán orvosi egyetem a jövőben ( nem biztii).

Figyelt kérdés
Szóval az angolt nagyon tanulnám, emellett a bio-kém is fontos szempont. Milyen a társaság, a tanárok, a hely... stb.?

2013. aug. 21. 16:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
TÁG nyek biokém
2013. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Aki tud, az még írjon válaszokat, kíváncsi vagyok bármire, amit a sulikról tudni lehet... Társaság, tanárok, hely? :)
2013. aug. 22. 10:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Fazekas, Tóth Árpád, Refi
2013. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én is a Tág nyek biokémet mondanám , elég erős szak. A tanárok szerintem elég jok (én is Tágos vagyok , de nem biokémes). A társaság és a suli is nagyon szuper. :))
2013. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fazékban csak biokémes az osztály.

Amúgy ilyen csak a TÁG.ba van.

Én nem mennék oda nagyon nem szimpi nekem.Amúgy ha elmész egy biosz/bioszkém/angol szakra akkor felveheted mellé a másikat ha birod :)

2013. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 CMV válasza:
Egyetértek, TÁG NYEK biokém. Elsőben azt hiszem, heti kb. 12 nyelvi óra van, utána lecsökken, és helyette a biosz-kémia óraszám nő.
2013. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 CMV válasza:
A társaság nagyon jó (főleg a kolisok tartanak össze nagyon), a tanárok - tapasztalatom szerint - kedvesek és segítőkészek, a hellyel annyi probléma van, hogy az uszoda nem működik jó ideje, a csapvíz se a legjobb, és jelen pillanatban nincs igazgatónk, egyébként szerintem kifogástalan a felszereltség. Ami még érdekel, megkérdezheted privát üzenetben. Üdv - egy idén ballagott TÁG-os
2013. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2013. aug. 29. 07:45
 9/12 anonim válasza:

Én az Adyban voltam kéttannyelvűs. Ha angolt akarsz felsőfokon, akkor tökéletes választás. Nyugdíjas adys tanárokhoz jártam magánórára kémiából és biológiából.

Üdv.: egy orvostanhallgató :)

2013. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem biztos az orvosi pálya, de szeretnél nyelvet tanulni, akkor ajánlani tudom pl a Kossuth nyelvi előkészítős osztályát. Ott emelt óraszámú az angol nyelv + francia/német és kősőbb 12-13-ban szabadon választhatsz faktokat, ha még akkor is orvos szeretnél lenni akkor felveheted a biológia-kémia faktot például, de ez így van más sulikban is ahol van NYEK.
2013. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!